Ak si vážite našu prácu, môžete nás podporiť dobrovoľným finančným príspevkom.
IBAN
SK9102000000004373736457

Dostávajte dôležité správy okamžite
© 2026 Hlavný Denník. Všetky práva vyhradené.
Made in Slovakia

V stredu, 5. augusta Jozef Ráž ml. odovzdal podpisové hárky, ktoré mu umožnia uchádzať sa o post primátora hlavného mesta.



Slovenská osemnástka postúpila medzi štyri najlepšie tímy Hlinka Gretzky Cupu. Po výhre nad Švajčiarskom jej pomohla Kanada. Čaká ju USA.
Progresívci živili okrem Korčoka aj ľudí z jeho prezidentského štábu. Za rok 2025 to stranu stálo 180-tisíc eur.

Jedna krátka veta trápila filozofov celé stáročia. Dokážete vyriešiť slávny paradox klamára bez toho, aby ste sa zamotali?
Najnovšie články z partnerského portálu somzdediny.sk




.jpg)

Novinárske sliepočky a ich mužskí kolegovia sa niekedy darmo snažia hlúpymi otázkami dostať Kaliho do úzkych.
Hlavný denník pred necelým mesiacom priniesol článok o agresívnom správaní cigánskej omladiny pri požiari strniska v Moldave nad Bodvou.
"Matovič má hrošiu kožu. Myslí si, že mu všetko prejde. Stačí vždy len vytiahnuť žolíka - Fica, Smer, boj proti mafii. A je odpustené! Je načase, aby zaslepení…
Komentáre
31. 10. 2025
Na dnešné popoludnie je naplánovaný Národný pochod Hrdí na rodinu. Organizátori pozývajú na Jakubovo námestie na 15-tu hodinu tých, ktorí rodinu vnímajú, ako otca, matku a deti. Diskusia s pro-life aktivistami sa však uskutoční hneď popoludní a organizátori sľubujú zaujímavý program.
V tomto roku organizátori zmenili názov z Národného pochodu za život tak, aby sa priblížili myšlienke a hlavnému mottu podujatia. Pochod povedie veľkými bratislavskými tepnami a ešte pred ním sa budete o 13-tej zúčastniť zaujímavej diskusie. Organizátori tiež vysvetľujú, aké je poslanie podujatia.
Organizátori Anton Chromík a Marek Mikolov so svojim tímom hovoria, že na pochode očakávajú ľudí od Bardejova po Senicu a tomu prispôsobili aj názov.
„Pri toľkom zosmiešňovaní a ponižovaní Slovenska ako zadubeného, bigotného, chceme ukázať, že my sa nehanbíme za náš slovenský národ a ani za naše Slovensko. A nehanbíme sa ani za všetky národnosti, ktoré na Slovensku majú svoj domov. Všetci ste pozvaní,“ hovorí predseda Aliancie za rodinu Anton Chromík.
Po minulé roky boli pochody organizované cez úzke uličky Starého mesta Bratislavy. V tomto roku organizátori dohodli trasu cez Dunajskú ulicu a Dostojevského rad, až na Jakubovo námestie, ktoré má veľkú výhodu.
„Na Jakubovom námestí sú stromy, ktoré nám môžu tieniť v prípade horúčav a dokonca veľké detské ihrisko pre deti,“ dodáva Chromík. Ten sa obáva ďaleko ťažších situácií, v ktorých inštitút rodiny bude musieť obstáť.
„Manželstvo chráni deti“ je motto tohto ročníka pochodu a je to tiež téma, o ktorej sa bude už od 13:00 diskutovať v centre Salvator na Jakubovom námestí, informuje portál Christianitas.
„Na tejto diskusii sa zúčastnia mnohí pro-life aktivisti, budete si môcť vypočuť argumenty hovoriace za manželstvo, za rodinu, ktoré sú veľmi cenné,“ pozýva Anton Chromík.
Rodina je skutočne úžasná a výnimočná, lebo sa v nej rodia a najlepšie vychovávajú deti inde sa to lepšie nedá. Nič iné nie je také výnimočné a žiadne iné priateľské vzťahy sa rodine založenej manželstvom muža a ženy nevyrovnajú. Rodina si zaslúži výnimočné postavenie,“ uvádza stránka Hrdí na rodinu s tým, že poslaním akcie je rozšíriť na Slovensku radosť, ktorú dáva rodina a manželstvo deťom a manželia navzájom. Deti potrebujú lásku oboch rodičov viac, ako čokoľvek iné Neochudobňujme ich o lásku rodičov a povzbuďme rodiny, aby spoločne prekonávali problémy, ktoré sa objavia v každej rodine.
Stojíme na vašej strane, stojíme na strane čitateľov, ako dobrá protiváha mainstreamu. V Hlavnom denníku nájdete to, čo inde zbytočne hľadáte. Dnes potrebujeme vašu pomoc a podporu.
Číslo účtu pre finančné dary: IBAN SK91 0200 0000 0043 7373 6457
Podporiť nás môžete finančným darom v ľubovoľnej výške, do poznámky prosíme uviesť "dar". Spoločne dokážeme byť silní!
Ďakujeme
Zatiaľ žiadne komentáre. Buďte prvý, kto sa zapojí do diskusie.

pred 36 min

pred 56 min

pred 59 min