Podporte našu redakciu
Ak si vážite našu prácu, môžete nás podporiť dobrovoľným finančným príspevkom.
IBAN
SK9102000000004373736457
Ak si vážite našu prácu, môžete nás podporiť dobrovoľným finančným príspevkom.
IBAN
SK9102000000004373736457

Tu je reakcia MV, ktorú sprostredkoval hovorca ministerstva vnútra (MV) Matej Neumann.

Európska vysielacia únia (EBU) spolu s Európskou atletikou minulý mesiac predstavili podrobný manuál určený kameramanom a režisérom.
Socializmus veľmi hodnotiť nemôžem - keď sa cez námestia prehnala Nežná, začala som chodiť na strednú školu. Jedna vec ma však prekvapuje.

Na svahu nad olivovými hájmi neďaleko tureckého Izmiru leží jaskyňa, ktorú celé generácie miestnych obyvateľov poznajú ako miesto, kde Homér údajne skladal svoje slávne eposy. Dôkaz, že práve tu vznikla Odysea, neexistuje, no úspech filmového spracovania Christophera Nolana opäť oživil stáročnú diskusiu o pôvode jedného z najslávnejších básnikov dejín.
Najnovšie články z partnerského portálu somzdediny.sk






Ako vidno, naparovanie a komunistická minulosť v tvojej rodine je stále živá.
Po zmene voda, pôda, les za automaty a hazard by zmena Huliaka na progresívca úplne neuveriteľná nebola...
Na Slovensku sa úspech neodpúšťa. Ani v politike
Prinášame vám článok trestného sudcu Petra Šamka, ktorý bol pôvodne publikovaný na portáli Právne listy. Jeho text vám prinášame v plnom znení.
Civilizácie padajú, lebo sa tak rozhodli. Európa sa blíži k bodu, z ktorého nebude návratu
Zhnilo Jablko a s ním aj Lucia. Odišla na smetisko dejín. Odišla ta, kam posielala Fica a s ním všetkých, čo o nich písala žlčovité články a posielala im nenávistné listy.
Právo na pravdu mesiace varuje pred výstavbou veterných parkov.
Prečo je to tak a čo s tým robiť?


Komentáre
31. 10. 2025
"Už to musel niekto tomu bláznovi Matovičovi povedať na rovinu. Jediný fašista v slovenskom parlamente je on a jeho nechopná bývalá vláda Hegerov a Naďov, ktorá spravila zo Slovákov pokusné opice pre zdravotné experimenty a odbytisko pre zbrojárske firmy." Povedal Matovičovi do očí Milan Uhrčík, europoslanec a predseda Hnutia Republika.
V hnutí REPUBLIKA sme tri roky bojovali proti útlaku, proti pošliapavaniu práv ľudí a ničeniu Slovenska babrákmi a nastrčenými panákmi. Nedovolíme, aby sa to opakovalo znova. Slováci nie sú figúrky na šachovnici!
https://www.facebook.com/ing.milan.uhrik/videos/225402546997840
Stojíme na vašej strane, stojíme na strane čitateľov, ako dobrá protiváha mainstreamu. V Hlavnom denníku nájdete to, čo inde zbytočne hľadáte. Dnes potrebujeme vašu pomoc a podporu.
Číslo účtu pre finančné dary: IBAN SK91 0200 0000 0043 7373 6457
Podporiť nás môžete finančným darom v ľubovoľnej výške, do poznámky prosíme uviesť "dar". Spoločne dokážeme byť silní!
Ďakujeme
Zatiaľ žiadne komentáre. Buďte prvý, kto sa zapojí do diskusie.