Aktuálne: Soroš pristál na Slovensku! Chce vidieť Čaputovej vládu
29 | 05 | 2023 I Eka Balašková

Alex Soros je na Slovensku! Syn finančníka Georgea, ktorý postupne prebral aktivity svojho otca sa v pondelok „ukázal“ aj na Slovensku. Okúpať sa do Podhájskej, či pozrieť si Spišský hrad rozhodne neprišiel – dôvodom jeho návštevy je konferencia GLOBSEC.

Svoj pobyt na Slovensku „oznámil“ cez instagramový profil.

Syn, ktorého otec podľa slovenského  mainstreamu ani nevie, kde to Slovensko je. On sám sa však priznal, že pomohol prezidentke Čaputovej do funkcie.

Jeho otec sponzoruje Via Iuris už asi 20 rokov a nejaký čas aj Progresívne Slovensko. Zamestnával ľudí, ktorí pracuju pre Eset a Gerulatu. Vlády mnohých štátov ho vnímajú ako nebezpečného finančného zločinca. Podľa slov Michala Šimečku na Slovensku v roku 1998 pomáhal „zosadiť Mečiara". Hoci nie je očkovaný, cez svoje „nadácie“ do toho ľudí tvrdo tlačil. Okrem iného...

Alexander - syn tohoto Georga Sorosa, v pondelok okolo poludnia pristál na Slovensku a údajne má naplánované stretnutie s Čaputovou, Ódorom aj Vallom.

Jeho otec George cestuje niekam, len keď je to veľmi dôležité. Naposledy bol na Svetovom ekonomickom fóre  (WEF) v Davose, jeho povinností rieši 38-ročný Alex.

Instagram / Alex Soroš
Instagram / Alex Soroš

Nik neodhalí Naďovo klamstvo lepšie, ako ... SÁM NAĎ! A v priamom prenose
V nedeľnej diskusii TV Markíza Na telo bývalý minister Jaroslav Naď poprel svoju povesť vyvracača hoaxov. Nehovoriac o klamstve, v ktorom verejnosť utvrdil. Ale problém je Smer. Exminister Naď zovšadiaľ počúva o tom, ako Smer mieni zlikvidovať... Čítať ďalej
29 | 05 | 2023 | Eka Balašková

Potrebujeme Vašu pomoc

Stojíme na vašej strane, stojíme na strane čitateľov, ako dobrá protiváha mainstreamu. V Hlavnom denníku nájdete to, čo inde zbytočne hľadáte. Dnes potrebujeme vašu pomoc a podporu.

Číslo účtu pre finančné dary: IBAN SK91 0200 0000 0043 7373 6457

Podporiť nás môžete finančným darom v ľubovoľnej výške, do poznámky prosíme uviesť "dar". Spoločne dokážeme byť silní!

Ďakujeme

Ďakujeme, že nás čítate, že nás sledujete a ZDIEĽANÍM pomáhate alternatíve. Vážime si vašu podporu. Nájdete nás aj na sociálnej sieti Facebook a aj na Telegrame tu: https://t.me/hlavnydennik