Prejav europoslanca hovorí za všetko! POZOR, toto chcú progresívci v Bruseli
23 | 01 | 2023 I Ivan Mihale

Guy Verhofstadt je liberálny belgický europoslanec, ktorý je známy tým, že víta ilegálnu migráciu do Európy a LGBT aktivistov na školách. Dokonca chce zničiť Rusko, posielať zbrane a uvaliť sankcie už aj na európskych podnikateľov. Marián Ďuriš z hnutia Republika zverejnil video s jeho prejavom a informáciou, že ide o úplnú zhodu so slovenskými progresívcami. POZOR!

Hospodárstvo a obranyschopnosť štátov kolabuje kvôli ideologickým rozhodnutiam amatérov vo vedení štátov a bruselských úradov. Inak to nebude, kým bláznov nenahradia racionálne zmýšľajúci ľudia, napísal Ďuriš z hnutia Republika na sociálnej sieti. Pripojil aj video s prejavom europoslanca Guya Verhofstadta, ktorý volá po federalizácii, odoberaní právomocí a vydieraní štátov eurofondami.

Na videu Verhofstadt predstavuje v europarlamente list s odkazom Európskej rade a komisií po masakre v Dnipre, že sankcie musia byť čo najrýchlejšie posilnené. „Musíte prestať myslieť na to, že s progresívnymi balíkmi sankcií, ako to robíme už desať mesiacov, dosiahneme úspech. Rada tvrdí, že so sankciami je okej. Pre mňa budú mať sankcie pozitívny výsledok len vtedy, keď Putinov režim zastaví to, čo sa deje v Dnipre. Preto nepotrebujeme progresívne balíčky, ako ich vidíme doteraz,“ konštatuje belgický europoslanec.

„Pri diktátorovi, pri autoritárskom režime, ak naň uvalíte balík sankcií, prispôsobí sa a všetko ide ďalej,“ pokračuje Verhofstadt.

Desiaty balík sankcií

„Prečo tie peniaze nepreviesť priamo? Rusko je teroristický štát! Tak nepotrebujú mať rezervy vo svojej centrálnej banke,“ vyhlásil. Ďalej pokračuje s tým, ako by sa tieto peniaze dali okamžite použiť dokonca aj na nákup zbraní. Podotkol, že zbrane sú to, čo potrebujeme a ak chce Európa v tejto veci spraviť niečo pozitívne, sú to rakety dlhého doletu s tankami.„Ale sú to rakety dlhého doletu, aby sa už nestala tragédia ako v Dnipre,“ dodal na záver.

Uhrík spôsobil zemetrasenie v Bruseli!
Europoslanec Milan Uhrík si servítku pred ústa nedal a rozhodol sa v Europarlamente otvorene poukazať na tému, ktorá je často mimo záujmov západných lídrov. Únia chce po novom súdiť Rusko za vojnové zločiny. Uhrik si vo svojej podstate Rusko zastal... Čítať ďalej
20 | 01 | 2023 | Ivan Mihale

Ďakujeme, že nás čítate, že nás sledujete a zdieľaním pomáhate alternatíve. Vážime si vašu podporu. Nájdete nás aj na sociálnej sieti Facebook a aj na Telegrame tu: https://t.me/hlavnydennik

Potrebujeme Vašu pomoc

Stojíme na vašej strane, stojíme na strane čitateľov, ako dobrá protiváha mainstreamu. V Hlavnom denníku nájdete to, čo inde zbytočne hľadáte. Dnes potrebujeme vašu pomoc a podporu.

Číslo účtu pre finančné dary: IBAN SK91 0200 0000 0043 7373 6457

Podporiť nás môžete finančným darom v ľubovoľnej výške, do poznámky prosíme uviesť "dar". Spoločne dokážeme byť silní!

Ďakujeme!