Ak si vážite našu prácu, môžete nás podporiť dobrovoľným finančným príspevkom.
IBAN
SK9102000000004373736457

Dostávajte dôležité správy okamžite
© 2026 Hlavný Denník. Všetky práva vyhradené.
Made in Slovakia

Ale obchody s Čínou KDH nevadia


Slovenská osemnástka postúpila medzi štyri najlepšie tímy Hlinka Gretzky Cupu. Po výhre nad Švajčiarskom jej pomohla Kanada. Čaká ju USA.
Hlas ľudu Hlavného denníka

Vírus môže napadnúť nervový systém.
Najnovšie články z partnerského portálu somzdediny.sk




.jpg)
.jpg)
Jeho slová o opozícii vyvolali rozruch
Už aj bývalému vrchnému veliteľovi Ukrajiny a veľvyslancovi Ukrajiny vo Veľkej Británii je jasné, že Ukrajina do NATO nevstúpi.
Progresívci živili okrem Korčoka aj ľudí z jeho prezidentského štábu. Za rok 2025 to stranu stálo 180-tisíc eur.
Novinárske sliepočky a ich mužskí kolegovia sa niekedy darmo snažia hlúpymi otázkami dostať Kaliho do úzkych.
Hlavný denník pred necelým mesiacom priniesol článok o agresívnom správaní cigánskej omladiny pri požiari strniska v Moldave nad Bodvou.
"Matovič má hrošiu kožu. Myslí si, že mu všetko prejde. Stačí vždy len vytiahnuť žolíka - Fica, Smer, boj proti mafii. A je odpustené! Je načase, aby zaslepení…

Komentáre
31. 10. 2025
"Pán minister musím povedať, že tomuto vášmu vystúpeniu už mohli uveriť iba tie posledné verné ovečky, ktoré tu v parlamente sedia, nikto iný. Ale ja chápem, že ste nervózny, že vám tečie do topánok, že vás tu musí obhajovať človek s psychickým podlomeným zdravím," prihovoril sa odvolávanému ministrovi Mikulcovi Šutaj-Eštok.
"Pán minister musím povedať, že tomuto vášmu vystúpeniu už mohli uveriť iba tie posledné verné ovečky, ktoré tu v parlamente sedia, nikto iný. Ale ja chápem, že ste nervózny, že vám tečie do topánok, že vás tu musí obhajovať človek s psychickým podlomeným zdravím," prihovoril sa odvolávanému ministrovi Mikulcovi Šutaj-Eštok.
Chcem sa opýtať nového ministra zahraničných vecí, pána Káčera, ako sa mu sedí vedľa človeka, akým je Igor Matovič po tom, čo tu predviedol. Či to tak aj v diplomacii býva. Aj pána premiéra Hegera, ktorý sa priblblo usmieval, keď tu Igor Matovič klamal v priamom prenose a všetkých osočoval," obrátil sa opozičný poslanec na ministrov.
Podľa Šutaj-Eštoka, akými zbraňami ministri Matovič a Mikulec bojujú, takými zhynú - veľmi dobre podľa neho vedia, že padnú a spravodlivosť si po nich príde.
"Máte tú kožu na tvári obhajovať tento monštruózny systém, ktorý ste vybudovali vy - Matovič, Lipšic, Hamran a vám podobní?" Pýta sa Šutaj-Eštok a pripomenul stať z rozhovoru s Kaľavským, v ktorej mu Čurilla povedal vetu o zastrelených deťoch.
"Toto je normálne? Že Čurillovci idú zastreliť deti? Nehanbíte sa? Keby ste boli normálny minister, už dávno podáte demisiu, dávno ju podá neschopný, nekompetentný premiér Heger a človek, ktorý tu pred vami sa vyvracal na celý parlament už by dávno sedel na psychiatrickej cele," uzatvára poslanec za Hlas.SD.
Poslanci Národnej rady (NR) SR sa po prázdninovej prestávke vrátili v utorok popoludní do lavíc. Zišli sa na mimoriadnej schôdzi, na ktorej chce opozícia odvolávať ministra vnútra Romana Mikulca (OĽANO). Po prerokovaní návrhu by mala nasledovať riadna 72. schôdza. Opozícia sa pokúša odvolať Mikulca už niekoľkýkrát.
Do diskusie k návrhu na odvolanie ministra vnútra Romana Mikulca (OĽANO) sa v pléne Národnej rady (NR) SR prihlásilo šesť rečníkov písomne. V úvode schôdze prečítal odôvodnenie odvolávania ministra líder Smeru-SD Robert Fico. Stanovisko vlády predniesol vicepremiér a líder OĽANO Igor Matovič (OĽANO), kabinet s návrhom opozície nesúhlasí. Vystúpil aj minister Mikulec a tiež šéf rezortu obrany Jaroslav Naď (OĽANO).
Ďakujeme, že nás čítate, že nás sledujete a zdieľaním pomáhate alternatíve. Vážime si vašu podporu. Nájdete nás aj na sociálnej sieti Facebook a aj na Telegrame tu: https://t.me/hlavnydennik
Zatiaľ žiadne komentáre. Buďte prvý, kto sa zapojí do diskusie.