Krv očkovaných nie je v poriadku. Očkovanie treba zastaviť!
12 | 11 | 2021 I Ján Papuga

Nitranoviny.sk publikovali rozhovor s lekárkou MUDr. Monikou Waksmundskou o tom, že sa v zahraničných výskumoch zistilo, že vakcíny spôsobujú zvláštne správanie krvi. To sa, samozrejme, klasifikuje prívržencami vakcín ako hoax. Aj na základe toho sa skupina lekárov v Českej republike pustila do malého výskumu krvi.

MUDr. Monika Waksmundská vyštudovala všeobecné lekárstvo v Hradci Králové, profesijne pôsobí v odbore patologická anatómie. Patrí k lekárom, ktorí sa navzdory propagande rozhodli pozrieť si krv očkovaných a vakcínu, ktorá sa ľuďom v súčasnosti vnucuje. Po rokoch je na voľnej nohe. Tvrdí, že potrebovala odísť zo systému.

ŠÚKL eviduje takmer 9 tisíc podozrení na nežiaduce účinky vakcín, medzi inými aj halucinácie
Štátnemu ústavu pre kontrolu liečiv (ŠÚKL) nahlásili v súvislosti s očkovaním proti novému koronavírusu k strede (10. 11.) 8931 podozrení na nežiaduce účinky. Z celkového počtu hlásení vyhodnotili 1102 z nich ako závažné. Ústav o tom informuje na... Čítať ďalej
12 | 11 | 2021 | TASR

Overili informácie kolujúce na internete

Výskum, ktorý so skupinou dvadsiatich lekárov spravili, doposiaľ nikto nezrealizoval. Pozorne si pozreli mikroskopické obrazy krvi kolujúce po internete. Tie ukazujú, že sa v krvi nachádza niečo, čo tam nemá byť. K takým záverom došli aj patológovia z Reutlingenu. Skupina okolo Waksmundskej sa rozhodla urobiť niečo podobné. Nikto z oficiálnych miest sa tým doposiaľ nezaoberal. Podľa nej to je chyba. Už doktor Wolfgang Wodarg hovoril, že treba ľudom robiť vyšetrenie D-dimérov, no nerobí to zrejme nikto. Takže si táto skupina českých lekárov povedala, že to zrealizujú.

Do výskumu zapojili trinásť ľudí, očkovaných i neočkovaných dobrovoľníkov. Pozorovali a porovnávali ich krv. Zistili, že v krvi očkovaných sa nachádzajú rouleaux formy – ruličky a zároveň sa u väčšiny očkovaných nachádzajú agregácie, to znamená, menšie alebo väčšie zrazeniny erytrocytov. U časti očkovaných boli vidieť aj tvarové zmeny erytrocytov. V normálnom stave sú to také pekné piškótky, pekne tvarované, teraz boli nepekné a deformované. Toto neočkovaní v krvi nemali.

Štát sa zadlží o ďalších 5 mld. eur
Rozpočet na rok 2022 sa pripravoval v podmienkach pokračujúcej pandémie. Vláda predpokladá, že deficit rozpočtu verejnej správy sa dostane na úroveň 4,9 %, čo predstavuje sumu 5,2 miliardy eur. Najvyšší kontrolný úrad (NKÚ) SR upozorňuje v... Čítať ďalej
12 | 11 | 2021 | TASR

Vakcíny spôsobujú zdravotné problémy

Podľa Waksmundskej na tom nie sú niektorí očkovaní na tom dobre. Trpia dýchavičnosťou, únavou, neurologickými problémami, difúznymi bolesťami kĺbov. Práve pozorovaná krv môže byť dôvodom týchto ťažkostí, pretože je zrejmé, že krv nemôže riadne prenášať kyslík. Toto je však iba prvý krok, ako chcú ukázať, že sa v krvi očkovaných niečo deje. Bolo popísané, že tie rouleaux formy a agregáty sa môžu vyskytovať aj u ľudí, ktorí prekonali covid alebo majú nejaký prebiehajúci infekt, agregáty sa môžu vyskytovať u ľudí, ktorí majú kŕčové žily, trombózu a podobne. Takže nie je to len výhradne spojené s tým, že to majú len očkovaní, ale pozorovali sme to v krvi očkovaných.

Závery z ich malého výskumu plánujú publikovať. Priznáva, že niektorí kolegovia ich  upozorňujú na „nedostatky“ výskumu. Očakávali, že sa niekto toho ujme. Ale nikto to nespravil. Tak spravili výskum oni s možnosťami, ktoré majú. Nemajú prostriedky na dlhodobé štúdie. Ale zistili, že to, čo koluje po internete, nie je výmysel.

Vo vakcíne našli čiastky, ktoré tam nemajú byť

V druhej časti výskumu dali pod mikroskop vakcíny. Prišli na to, že vakcína nie je čistá tekutina, sú v nej prítomné neidentifikovateľné drobné častice. Zdalo sa, že po kvapnutí kvapky krvi očkovaného človeka sa ich objavilo ešte väčšie množstvo. Nevedia povedať, čo tam je. Nemajú dostatok chemikov na podrobnú analýzu. Mali však možnosť porovnať vakcínu s inou očkovací látkou (hexavakcína), ktorá však prítomnosť častíc nevykazuje. Nemecká lekárka Vanessa Krüger Schmidt hovorila, že EMA už  vyzývala výrobcu vakcíny k odstráneniu nejakých nečistôt, bližšie to na svojej prednáška nešpecifikovala. Čaká sa na výskum prof. RNDr. Turánka, CSc., DSc., ktorý robí svoj výskum. Tím českých lekárov sa zase pokúsi získať chemické laboratórium.

O účinnosti vakcín je už známe, že aj zaočkovaní môžu ochorieť. Aj nezaočkovaní aj zaočkovaní môžu mať ťažký priebeh ochorenia. Otázne však je, čo vakcína v sebe skutočne obsahuje. A prečo sa musí dostať do tela každého človeka?

Poslanci by sa mali v piatok od rána venovať pandemickému zákonu
Poslanci Národnej rady (NR) SR ukončili 13. deň 48. schôdze NR SR hlasovaním o viacerých návrhoch zákonov. Zídu sa opäť v piatok (12. 11.). Od rána od 9.00 h by sa mali venovať vládnemu návrhu na novelizáciu zákonov v súvislosti s treťou vlnou... Čítať ďalej
12 | 11 | 2021 | TASR

Napriek otázkam sa presadzuje povinné očkovanie

Lekárka Waksmundská nechce špekulovať o tom, prečo chcú, aby bol každý zaočkovaný. Zopakovala, že s istotou sa dá o vakcíne povedať len to, že ovplyvňuje správanie krvi. Vyzýva vedcov a odborníkov, aby okamžite zastavili vakcináciu, pretože je dôvodné podozrenie, že ľudí poškodzuje. Treba to doložiť dostatočne veľkým výskumom. Vakcinovaní sú v experimente a mali by byť sledovaní, čo nie sú. „My sa tu samozrejme, môžeme dohadovať k čomu to vedie, ale to by som bola označovaná za konšpirátorku, antivakcerku a podobne,“ povedala doktorka.

Obrovský tlak na vakcináciu nezodpovedá miere rizika ochorenia covidom 19. Riziko u detí je úplne minimálne, u ľudí pod 60 rokov je tiež nízke. Riziko sa sčasti navyšuje v starších kategóriách, ktoré však môžu mať pridružené iné choroby. Ale kde je ten smrtiaci vírus? Potvrdzuje, že aj u nás na Slovensku je ten princíp a postup rovnaký. Waksmundská sa pýta: „Prečo? Prečo si musíme dať túto vakcínu. Prečo na toto nikto neodpovie? Prečo sa vakcína musí dostať do tela každého človeka? Ako je možné, že u vás na Slovensku sa schválila vakcína pre deti od 5 rokov? Ako je možné, že sa vakcinujú tehotné ženy? Ako je možné, že Česká gynekologická spoločnosť odporúča vakcináciu tehotným ženám? Príbalové letáky vakcín vôbec neudávajú, že by v tomto smere bola urobená nejaká štúdia.“

Očkovanie spôsobilo triašku, pribúdajú myokarditídy u mladých

V krvi sa okrem uvedeného tiež objavilo množstvo častíc, zrejme ťažkých kovov, chemických zliatin, zhlukov alebo bližšie neidentifikovateľných vlákien, čo tiež nie je normálne. Niektorí očkovaní ľudia naozaj majú zdravotné problémy. Napríklad mali ženu, ktorá má po očkovaní nekontrolovateľnú triašku. Bola v poriadku a dnes sa trasie každý deň, to sú to neurologické dopady, čo však nie je účelom. Myokarditídy u mladých ľudí nebývali, teraz sa to objavuje. A odborníci tvrdia, že sa to jednoducho vylieči, že je to v pohode.

M. Uhrík: "Vakcíny nie sú také účinné, ako sa predpokladalo"
"Prečo sa vírus rekordne šíri, aj keď je cca polovica ľudí zaočkovaná?" Pýta sa Milan Uhrík, predseda hnutia Republika vo svojom statuse na sociálnej sieti. "Poďme k faktom."Začínaeuroposlanec a uvádza percentuálny rozdiel počtu symptomaticky... Čítať ďalej
11 | 11 | 2021 | Eka Balašková

„My, samozrejme, nemáme všetky odpovede, môžeme sa len pýtať a domnievať sa. Keď mi pred časom niekto povedal, že toto všetko povedie k vakcinácii, tak som len povedala, že ani náhodou! A už je to tu! Veď už naša česká vakcinologická spoločnosť pripravuje kroky k povinnej vakcinácii,“ povedala Waksmundská.

Ignoruje sa liečba a prevencia

Pani doktorke chýba pri súčasnej situácii prevencia. Tá sa vôbec nespomína. Pritom je nesmierne dôležitá. „Už je všeobecne známe, že pri liečbe sa odporúčajú vitamíny. Nám kážu dať si okuliare, rúška a ešte čapicu na hlavu a k nám slniečko nedostane. Prečo tak strašne na tom trvajú? Prečo nemôžeme voľne dýchať? Veď to je to základné! Dýchať čerstvý vzduch, ktorý nám berú, prečo? Tu je dôležitá aj prevencia, aj prevencia psychická. Vypnúť správy, prestať to sledovať a správať sa tak, ako sme sa správali kedykoľvek inokedy. My tie možnosti stále máme,“ uzatvára Waksmundská.

Bukovského slová k očkovaným sú veľavravné a dobre si ich zapamätajte!
Hoci vlády mnohých štátov robia čo môžu aby presvedčili čo najviac ľudí na očkovanie proti COVID-19, vrátane tej našej, stále viac vedeckých kapacít a lekárov priznáva, že vakcína nechráni pred prenosom tohto vírusu. Medzi tých, ktorí nesúhlasia s... Čítať ďalej
11 | 11 | 2021 | Jozef Uhlarik