HLAVNÝ DENNÍK
DENNÝ VÝBER SLOVENSKO

SMER- SD organizuje protesty, Pellegrini zo strachu mlčí! (VIDEO)

Smeráci sa opäť chystajú vládnuť. A vraj konečne znovu nastoliť na Slovensku poriadok. Zdroj: FB / Ľuboš Blaha.

SMER- SD zvoláva na protesty a Pellegrini asi zo strachu mlčí. Z pokoja ho zjavne nevyrušuje ani obvinenia jeho najbližších Žigu a najnovšie aj Kažimíra. Nielenže sa ich bojí zastať, ale ako nedávno uviedol predseda SNS A. Danko, sa potichu nádeja, že sa mu podarí po voľbách zostaviť liberálnu vládu spolu so SaS, Progresívnym Slovenskom prípadne povolajú aj hnutie SME Rodina. Nuž, je to krátkozraké ale po Žigovi, Kažimírovi a Brhelovi (Imrecze aj Suchoba sú v ich línii čistých „hlasákov“ tiež- pozn. HD) môže nasledovať Saková i samotný Pellegrini. Naozaj „čistá“ koalícia.

„Súčasná vládna koalícia zvíťazila v parlamentných voľbách na základe podvodu. Slovákov oklamali a podlo sa dostali k moci,“ píše sa na oficiálnej stránke strany SMER – SD.  Video, ktoré SMER – SD pripojili je akýmsi svedkom toho, čo líder OĽaNO Matovič sľuboval počas predvolebnej kampane a aká je realita.

Vládna koalícia v posledných parlamentných voľbách podľa SMER – SD zvíťazila na základe podvodu. SMER – SD tvrdí, že Igor Matovič zámerne zavádzal. A predvolebná kampaň strany OĽaNO slúžila k tomu, aby slovenskú verejnosť uviedli do omylu. A preto sa podľa strany SMER – SD musí súčasná vláda pratať čo najskôr kade ľahšie.

Polícia pátra po mužovi, ktorý si natáčal na mobil cudzie byty

Klamali, tvrdí SMER – SD

SMER – SD tvrdí, že klamali, keď sľubovali zachovanie sociálnych štandardov, ktoré pred nástupom súčasnej vlády zaviedla strana SMER – SD.  Z uvedeného dôvodu zvolávajú občanov na míting, ktorý sa uskutoční v nedeľu, v Rimavskej Sobote, v amfiteátri. Je dôležité podľa strany SMER – SD povedať pravdu a ukončiť trápenie tejto vlády referendom o skrátení volebného obdobia. „Nenechajme súčasnú vládu podľahnúť falošnej predstave, že napriek historicky najnižšej dôvere sa potichu „prepečú“ všetky jej zlyhania,“ píšu na oficiálnej stránke.

Fico pozýva na protivládny míting: Prineste si čapice, šatky, šály. Vysvetlil aj prečo

 

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info