HLAVNÝ DENNÍK
DENNÝ VÝBER SLOVENSKO

Očkovaní vírus šíria, tvrdí šokujúco exminister Marek Krajčí (VIDEO)

Na fakt, že i zaočkovaní šíria koronavírus upozorňuje aj exminister zdravotníctva Marek Krajčí. Zdroj: FB / Marek Krajčí

Vakcína ako sloboda a zdravie? Vôbec nie! Na začiatku boli síce sľuby, že vakcína bude nielen sloboda, ale aj zdravie, no realita ukázala niečo iné. Experimentálne vakcíny nie sú ani jedno ani druhé a zaočkovaní ľudia sú šíriteľmi koronavírusu rovnako ako nezaočkovaní.

Víťazstvo nad COVID-19 nám mali zaručiť vakcíny, lenže nestalo sa. Horšie ale je, že vláda nezmyselne rozdelila ľudí na zaočkovaných, teda dobrých, a nezaočkovaných, zlých. Jedným z tých, ktorí celú situáciu vníma triezvo je aj exminister zdravotníctva Marek Krajčí. Jeho vyjadrenie v diskusnej relácii TA3 v politike priniesol v zostrihu videa a aj v statuse vedľa neho poslanec parlamentu Miroslav Heredoš.

Očkovaní sú šíriteľmi a navyše budú aj superšíriteľmi iných chrípkových variantov

Krajčí povedal tvrdú pravdu, očkovaní šíria vírus!“ napísal hneď v úvode statusu pri videu Heredoš, ktorý už dlho vraví, že očkovanie nie je sloboda a už vôbec nie záruka zdravia a bezinfekčnosti. „Očkovanie dokonca devalvuje prirodzenú imunitu človeka a 2., 3., či 4. „dávka“ ju len zhorší až pochová. Preto je celé OTP iba fraškou obludných rozmerov,“ konštatuje člen hnutia Republika. Očkovaní ľudia a znížená reakčná schopnosť imunity sú podľa Heredoša presne za tým, čo Krajči – asi nechtiac – pomenoval.

„Presne tak, očkovaní sú šíriteľmi a navyše budú aj superšíriteľmi iných chrípkových „variantov“, ich oslabená imunita bude problémom. Očkovanie nie je cesta, cesta je prirodzené posilňovanie imunity a zdravia,“ prízvukuje poslanec. „Čo je najväčšia hanba (hoci to tu neodznelo) – naše deti po jednom pozitívnom v triede sú sedem dní v karanténe, zatiaľ čo pozitívni zamestnanci DSS sa môžu starať o starých a chorých. To je systém na zaplakanie, celé zle,“ uzatvára statusu Miroslav Heredoš.

Roznášajú to do veľkej miery veľmi podobne ako tí, ktorí nie sú očkovaní

„Veľká nevýhoda je v tom, že mnohí preočkovaní, ktorí by mali v niektorých prípadoch sa pretestovať, v nemocniciach, DSS sa netestujú. Preto, podľa mňa, máme taký obrovský vzostup infikovaných, pretože tí očkovaní, a my to veľmi dobre vieme, to roznášajú. Roznášajú to do veľkej miery veľmi podobne ako tí, ktorí nie sú očkovaní,“ hovorí v zostrihu videa exminister zdravotníctva Marek Krajčí. Tak čo, „odborníci“ už nám svitá? Alebo ešte stále to nie je pravda a takéto tvrdenia sú hoaxy?

Géci: Nevznikajú podradné čísla preto, lebo sa dookola testujú neočkovaní, a nie zaočkovaní?

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info