Bratislava sa bude 17. novembra otriasať v základoch a „vláda musí padnúť!“ burcuje Uhrík
06 | 10 | 2021 I Jozef Uhlarik

Do ulíc sa chystajú a zvolávajú aj republikáni, ktorí si za svoj deň D určili významný 17. november. Koľko ľudí im na ich akciu príde je teraz otázne, rovnako ako to, či pre takéto hromadné akcie opäť nebude vystavená STOP-ka. Každopádne chuť vzbúriť sa nenávidenej vláde narastá.


Kým šéf Smeru-SD Robert Fico svoju akciu na 17. októbra b Rimavskej Sobote (nie ako sme omylom uviedli v Banskej Bystrici) nazýva umiernene „míting“, líder hnutia Republika Milan Uhrík v statuse otvorene hovorí o proteste. A aby sa vedelo o akom, tak to rovno aj popisuje - bez bláznov a bez mafie.
Nesťažujme sa doma v obývačke, ale poďme spolu do ulíc

„Ideme do ulíc! 17. novembra v deň boja za slobodu. A dnes už aj v deň boja za Slovensko bez bláznov a bez mafie,“ burcuje už teraz s veľkým predstihom Slovákov šéf republikánov. Dôvody, pre ktoré je potrebné protestovať vraj rozpisovať nejde, pretože ich je už toľko, že skôr je problém nájsť dôvod, prečo neprotestovať.„Takže, nesťažujme sa doma v obývačke, ale poďme spolu do ulíc. Minulý rok sa Bratislava pod masou protestujúcich otriasala v základoch. Tento rok musí vláda padnúť!“ vyzýva ľudí Uhrík a oznamuje, že protest začne na Šafárikovom námestí v Bratislave, kde to kedysi celé začalo.

Fico pozýva Slovákov na protivládny „míting“. Tentokrát 17. októbra a do Banskej Bystrice
Smeráci pozývajú na ďalší „míting“, ktorý sa uskutoční v symbolický deň. Tak toto nevymyslíš, to je Fico... Niekoho by táto okrídlená veta napadla v súvislosti s konaním protivládneho mítingu strany Smer-SD, ktorý usporiadajú v deň, keď sa v celom... Čítať ďalej
04 | 10 | 2021 | Jozef Uhlarik