HLAVNÝ DENNÍK
BULVÁR

Šialené: Polonahá žena vypadla pri sexe z balkóna! (VIDEO)

Ľahko zranenej žene, ktorá po páde z balkóna pri sexe skončila na streche auta prišiel na pomoc rovnako sporo oblečený muž. Zdroj: screenshot youtube.com

Človek je tvor kreatívny a to aj čo sa týka sexu. Presnejšie toho, kde si ten sex chce vyskúšať. Niekedy však i skvelá myšlienka a neskutočná chuť na sex môže mať prečudesnú dohru.

Prečudesnú dohru mal sex, ktorému sa oddával na balkóne párik rozvášnených zaľúbencov. Prečudesnú prelo, lebo však ktorý z nich by rátal s koncom, na ktorý isto len tak ľahko nezabudne. Video, ktoré zachytáva koniec ich radovánok doslova trhá internet.

„Sexica“ skončila s ľahkým zranením, susedove auto s rozbitou strechou

Neuveriteľná „sexi“ nehoda sa stala 5. septembra v Tchaj-wanskej metropole Tchaj-pej a všetko „podstatné“ zachytila priemyselná kamera. Pointa videa je v tom, že polonahá žena vypadla z balkóna a tvrdo pristála na streche pod ním zaparkovaného auta. Pýtate sa, čo celému šokujúcemu incidentu predchádzalo? Nič také zvláštne, iba milostné hry s jej partnerom… Ten jej po páde, ktorý našťastie rozvášnená žena prežila, okamžite pribehol na pomoc.

Ženu previezli záchranári do nemocnice, kde jej ošetrili iba ľahké zranenia chrbta a čas liečby odhadli na niekoľko týždňov. Pikantné na celej veci je aj to, že pár musí teraz ešte zaplatiť aj škody na aute, ktoré patrí susedovi z rovnakého domu, pretože náraz bol taký silný, že strecha auta bola úplne zdemolovaná.

Britskí policajti sa radšej venovali sexu v aute, ako by riešili vlámanie

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info