HLAVNÝ DENNÍK
SLOVENSKO

Alojz Hlina: „Ficova sila spočíva v Matovičovej slabosti, on reinkarnoval Fica“

Alojz Hlina a spol. pred Vianocami zozbierali asi tristo vianočných stromčekov, a „zasadili“ ich v tvare Demisia Matovič. Zdroj: FB / Alojz Hlina

„Krajina, kde Plačková je jedna z najvplyvnejších persón na sociálnych sieťach. Ćestné slovo, nevedel som, kto to je. Len keď sa manželka s dcérami niekedy dávno smiali nad jej Instagramom, som to meno zachytil. V tejto krajine, po jej zadržaní, počet jej followerov ešte stúpol.“ Citát Alojz Hlina. Bývalý predseda KDH pokračuje v analýze situácie na Slovensku.

„Krajina, kde úvodné slovo na Konzervatívnom summite dostane etalón počestnosti a mravnosti, B. Kollár. V tejto krajine, po tomto faile, sa za to „konzervatívci“ neospravedlnili, ale ešte to obhajovali.“ Pokračuje Alojz Hlina v statuse na sociálnej sieti.

Hlina: „Tak ako to vlastne je? Bojujeme proti mafii, alebo za ňu?“

Reprofoto FB (@Alojz Hlina)
Nečudujte sa tu

„Tak v takejto krajine sa nečudujte, že trojnásobný premiér, po tom všetkom, čo o jeho pôsobení vieme, vstal z politického hrobu.“ Píše Hlina.

Znovuzrodený

„Pamätáte na ten film s Di Capriom Revenant – Znovuzrodený? Po útoku medveďa ho zraneného nechali vo vykopanom hrobe a mysleli si, že to neprežije. Vyliezol z toho hrobu, prežil. Hnala ho pomsta. Róbert Fico sa vrátil.“ Pokračuje vo filovom obraze Alojz Hlina.

Vzkriesil ho Matovič

„Nevzkriesili ho novinári, ako to tvrdí Matovič. Vzkriesili ho Matovič a jemu podobní. Ficova sila je v Matovičovej slabosti.“

„Poznáte to: Starý kráľ odišiel, nech žije nový kráľ.“

Nový kráľ nemôže byť kráľ

„Len problém je, že starého kráľa neporazil nový kráľ, ale niekto, u koho sme veľmi rýchlo zistili, že nemôže byť kráľ. Preto sa vracia starý kráľ, cíti obrovskú šancu na návrat. Pokiaľ nenájdeme nového kráľa, je dosť možné, že sa vráti.
Obzvlášť v krajine, kde je Plačková celebrita a Boris Kollár konzervatívec.“ Končí svoju úvahu na sociálnej sieti Alojz Hlina.

(Medzititulky red. HD.)

Alojz Hlina nenechal nitku suchú na Matovičovi za jeho včerajšiu lotériu

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info