Očkovanie každých šesť mesiacov: Nekonečná „očkovacia abonentka“ v Izraeli už hotovou vecou (Vanessa Rennerová)
01 | 10 | 2021 I Ingrid Vrabcová

Komentár Vanessy Rennerovej (Report24)


Ako to už býva, Izrael je pôsobivou ukážkou toho, čomu budú pravdepodobne čeliť aj občania iných krajín. Známy izraelský lekár Salman Zarka už začiatkom septembra pripravoval obyvateľstvo na nadchádzajúce štvrté očkovanie. Medzitým sa už stalo samozrejmosťou aj „podporné očkovanie“ každých šesť mesiacov na udržanie platnosti zeleného pasu. Akési „abonentka“ na očkovanie proti COVIDu je tak pre izraelskú populáciu hotovou vecou a koniec posilňovacieho očkovania je v nedohľadne.Izrael „zmutoval“ na ohnisko COVIDu

Pokiaľ ide o kontroverzné tretie očkovanie, je Izrael svetovým lídrom, aj keď bez úspechu, pretože krajina napriek tomu „zmutovala“ na ohnisko COVIDu. Ako konštatuje Vanessa Rennerová, napriek vysokej zaočkovanosti musia obyvatelia Izraela žiť s obmedzeniami. Nehľadiac na pozitívne vedecké zistenia, napríklad o ochrannom účinku prirodzenej imunity, politici naďalej trvajú na šialených opatreniach. Na účasť vo verejnom živote je v súčasnosti povinný "zelený pas".

Trikmi s číslami rakúska zdravotnícka agentúra AGES vyprodukovala "pandémiu neočkovaných" (Willi Huber)
Komentár Willi Huber (Report24) Čítať ďalej
06 | 09 | 2021 | Ingrid Vrabcová

Očkovanie každých 6 mesiacov

Vďaka zmenám v platnosti „zeleného pasu“, ktoré budú platiť od 3. októbra, sa Izrael stal prvou krajinou, ktorá oficiálne vyžaduje očkovanie proti COVIDu každých šesť mesiacov.
Vakcinácia trvalou súčasťou života

Každých šesť mesiacov sa vyžaduje posilňovacia injekcia, aby sa „zelený pas“ mohol naďalej používať ako "vstupenka" na verejné miesta, podujatia, do hotelov a podobne. Už nejde o tretiu, alebo štvrtú dávku. Očkovanie proti COVIDu sa má zjavne stať trvalou súčasťou života Izraelčanov v dlhodobom horizonte. Dátum jeho ukončenia nie je stanovený.

Opakovaná lož o úplnej imunizácii (Willi Huber)
Komentár Willi Huber (Report24) Čítať ďalej
18 | 09 | 2021 | Ingrid Vrabcová


Ak by bol úmysel postupne ukončiť vynucované očkovanie a COVID-19 by sa považoval za ochorenie približne rovnakej závažnosti ako chrípka, ako je to v Nórsku alebo Dánsku, takáto zmena by nebola potrebná.
„Zelený pas“ ako prostriedok nátlaku

Izraelskí ministri si dobre uvedomujú, že „zelený pas“ slúži len ako prostriedok na vynútenie povinného očkovania. Nie je z lekárskeho hľadiska opodstatnený. O to pochybnejšie potom vyznievajú plány na nekonečné očkovanie izraelského obyvateľstva. Nedostatočná účinnosť vakcíny Pfizer proti novším variantom SARS-CoV-2 sa neberie do úvahy, rovnako ako ani rastúci počet známych vedľajších účinkov.

Obvinenia, panika, vyhrážky, vydieranie. Takto nútia politici a zamestnávatelia ľudí k očkovaniu (Vanessa Rennerová)
Komentár Vanessy Rennerovej (Report24) Čítať ďalej
23 | 09 | 2021 | Ingrid Vrabcová


Aj v iných krajinách by mali byť občania varovaní. To, čo sa v Izraeli vyskúšalo z hľadiska obmedzení a koronového nátlaku, si zatiaľ vždy našlo cestu do Európy. A tak by sa v Rakúsku či Nemecku mohli očkovaní ľudia čoskoro ocitnúť pred neželaným nekonečným očkovaním. Ak by ho odmietli, riskovali by stratu základných práv a slobôd.

Každý, kto dnes ešte stále agituje proti neočkovaným, sa čoskoro môže stať jedným z nich, pretože na papieri sa očkovaný človek po šiestich mesiacoch od poslednej dávky opäť stáva neočkovaným, dodáva Vanessa Rennerová v komentári pre Report24.

"Ak sa nedáš zaočkovať, zomrieš!“ Zo siete kliník v USA unikli plány na šírenie propagandy strachu (VIDEO)
Uniknutá nahrávka zo stretnutia predstaviteľov amerického reťazca kliník Novant Health, ktoré sa uskutočnilo cez Zoom, ešte viac posilnila nedôveru ľudí voči číslam kliník v súvislosti s koronavírusom. Vo videu (dnes už pravdepodobne bývalá)... Čítať ďalej
20 | 09 | 2021 | Ingrid Vrabcová