HLAVNÝ DENNÍK
DENNÝ VÝBER SLOVENSKO

Grendel a jeho papalášske maniere. S limuzínou a majákmi viezol synáčika na vyšetrenie

Grendel pred nemocnicou
G. Grendel pred nemocnicou. Autor fotografie: FB profil Marian Baumax

Súčasná vláda sa nevie zriecť papalášskych manierov. Zoznam členov vlády a koalície ktorí boli prichytení pri zneužívaní výdobytkov plynúcich zo svojej funkcie rastie. Najnovšie sa predviedol Grendel. Pozorný občan ho videl ako si to šinie s majákmi po diaľnici až do Piešťan. Koho a kam viezol?

Vyvážanie mileniek, parkovanie na miestach pre invalidov, návštevy reštaurácií a krčiem cez lockdown, napchávanie sa v parlamentnom bufete v čase keď je všetko zatvorené, návštevy ubytovacích zariadení mimo svoj okres v locdowne, to všetko sme už počas tohto volebného obdobia videli. Páchatelia? Členovia vlády a poslanci koalície. Tí, ktorí sem prišli priniesť poriadok, zatočiť s korupciou a priniesť novú kultúru.

Pamätáte si, ako predstavitelia vtedajšej opozície prskali keď zistili, že syn Štefana Harabina sa odviezol na služobnom aute svojho otca? A myslíte si, že prskali preto, že oni by také niečo nikdy nerobili?

Ďateľ predpovedá: Keď začne hovoriť Košč, Lipšic bude mať čo robiť

Na facebookovom profile s názvom Marián Baumax sa objavili zaujímavé informácie a fotografie. Autor príspevku bol svedkom toho, ako Gábor Grendel zneužil výdobytky, ktoré mu vyplývajú z funkcie. Marián všetko čo tvrdí podložil aj fotografiami.

Grendel v čakárni
G. Grendel v nemocnici. Autor fotografie: FB profil Marian Baumax

Auto píše toto: „Gáborko Grendel a jeho zneužívanie vládneho bavoráku? Šinul si to po diaľnici na majáčikoch až do Piešťan. Ako to viem? No stretli sme sa náhodne pred ambulanciou. A to nie je všetko.

On si tam vládnym bavorákom viezol svojho synčeka aj s ochrankou. Aby ho mohli vyšetriť. Tie naše verejné financie sú naozaj veľmi rozumne zneužité,“ neodpustil si autor poznámku na záver.

Na priložených fotografiách je vidieť G. Grendela ako sedí v čakárni, aj ako „luxusne“ parkuje pred nemocnicou v strede chodníka. Ťažko povedať, či by okolo jeho limuzíny mohla vôbec prejsť mamička s kočíkom. Proste, ako sa hovorí – „na frajera“, „ja som Grendel, kto je viac“.

Podľa Igora Daniša exprezident Kiska označuje za „mafiánsky štát“ systém, ktorého bol oficiálne hlavou

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info