HLAVNÝ DENNÍK
BULVÁR

Švidraňovú Covid riadne potrápil: Napriek očkovaniu to vôbec nebolo ľahké!

Barbora Švidraňová / Foto: FB/BŠ

Herečku a speváčku Barboru Švidraňovú neochránilo pred ochorením COVID-19 ani očkovanie. Dokonca jej vakcína ani neuľahčila priebeh choroby. Koronavírus ju poriadne potrápil, píše Život.

Nepomohlo ani očkovanie

Sympatická červenovláska Švidraňová sa posťažovala a zverejnila informácie o svojom zdravotnom stave na sociálnej sieti. Zdá sa, že najhoršie má už za sebou, ale podľa jej slov nemala až taký ľahký priebeh choroby, aký sa avizuje u zaočkovaných ľudí.

„Teda dnes už je oveľa lepšie, ale bol to ‚záhul‘… Dnes sa mi už aj chuť vrátila (do života minimálne, ale aj tá na jazyku). Áno, správne chápete, mám to. Alfa, beta, gama, delta pozitív, covidko chodí aj k očkovaným a vôbec to nie sú až také ľahké priebehy, takže sa opatrujte všetci.“

Belohorcová opäť provokuje! Viac nahá ako oblečená

Čo odkazuje ľuďom?

Fanúšikom odkazuje, aby to nepreháňali s prácou, inak môžu dopadnúť ako ona. „Treba celkovo zmeniť životný štýl. Zobrať zodpovednosť za svoje zdravie do vlastných rúk. Nezabúdajte na vitamíny, prevenciu, zdravú stravu a nehroťte to, keď nevládzete, na to som ja doplatila,“ radí herečka.

V každom prípade je už Švidraňovej dnes jasné, že bude musieť začať viac počúvať vlastné telo a dávať si väčší pozor.

„Keby som nebola podcenila obyčajnú nádchu, možno by som nemala oslabenú imunitu, málo spánku, chabé jedlo, do toho prepracovanosť level tritisíc… No prosto keby bolo keby… Poznáme to všetci… Počúvajme svoje limity,“ uzatvára herečka.

Nič pravdivejšie a vtipnejšie sme už dlho nečítali, reagovali fanúšikovia Dominiky Kavaschovej

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info