HLAVNÝ DENNÍK
SLOVENSKO

Koalícia sa bojí, že jej niekto ukradne slobodu a demokraciu, tvrdí demagogický poslanec

Peter Kremský / Facebook self)
Zaujímavý, vážny i trpko úsmevný status zverejnil poslanec Peter Kremský. Vyplýva z neho, že koalícia má strach. Obáva sa, že jej niekto ukradne „demokraciu a slobodu“. A to, celkom verejne.
„Dnes sme spolu s kolegami zo Skupiny spojencov Izraela navštívili Múzeum holokaustu v bývalom koncentračnom tábore v Seredi.“ Píše zo začiatku na sociálnej sieti o pietnej udalosti Peter Kremský.
Reprofoto FB (@Peter Kremský)
Nezabúdajme!

„Nezabúdajme, čo fašizmus a nacizmus znamenal a koľko ľudí bolo zavraždených, mučených a prenasledovaných týmto režimom.“ Potiaľto sa dá s poslancom Kremským bezvýhradne súhlasiť.

Demagógia už aj na takom mieste a pri takej príležitosti?

„Nenechajme rôznych ľudí, ktorí sú často prívržencami tohto zločinného režimu, aby degradovali význam tohto slova tým, že fašistami nazývajú všetkých naokolo. Nenechajme si ukradnúť demokraciu a slobodu.“

Tým však poslanec Peter Kremský vo svojom statuse hrubo spolitizoval a znevážil samotné podujatie. On totiž priamo napísal, z čoho má vládna koalícia strach. Z odňatia „slobôd a demokracie“ tak, ako ich vníma ona. Skrátene – z pádu jej moci. Kremský sa pravdepodobne domnieva, že demokracia a sloboda sa viaže len a iba na vládu OĽaNO a nikto iný nemá nárok s týmito hodnotami zaobchádzať.

(Medzititulky red. HD.)

Koniec veľkej „lásky“ medzi Sme Rodina a OĽaNO? Vyháňa Kremský z vlády Kollárovcov?

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info