HLAVNÝ DENNÍK
SLOVENSKO

Blaha: Igor zase raz potreboval celé Slovensko presvedčiť, že nie je duševne zdravý (VIDEO)

Podľa Ľuboša Blahu je to práve Igor Matovič a celá súčasná koalícia ktorá rozoštvala ľudí proti sebe. Fotokoláž (via TASR, Facebook Blaha)

Poslanci v našom parlamente si včera úspešne zaspomínali na „staré dobré časy“ pri doťahovačkách Matovič s Borisom Kollárom verzus smeráci. A veruže sa opäť bolo na čom zabávať. Alebo plakať?

Komu chýbali osobné slovné ataky, pri ktorých by hrali hlavnú úlohu Matovič s Kollárom na jednej a Fico s Blahom na druhej strane, včera si ich v parlamente mohol užiť dosýta. Prirodzene, každý z nich sa po boji cítil víťazom. Tak, ako Ľuboš Blaha, ktorý sa v statuse, ku ktorému priložil aj video, teší z toho, akú „nakladačku“ uštedril svojím úhlavným nepriateľom.

Na Slovensku nečelíme pandémii covidu, ale pandémii primitivizmu

Dnes som v parlamente nakladal ako nikdy. Nezaslúžia si žiadne zľutovanie. Ubližujú ľuďom, ubližujú Slovensku. Tvrdo do nich!“ chváli sa hneď v úvode statusu podpredseda Smeru-SD a dodáva: „Mikulec je gauner, ktorý má spoločne s Matovičom krv na rukách Milana Lučanského. Je súčasťou mafie, ktorá zničila spravodlivosť na Slovensku. Intelektuálny planktón!“ Prirodzene, ušlo sa aj ďalším členom hnutia OĽaNO.

„A to, čo si dnes dovolili koaliční pročkovia, to sa zapíše do dejín – oni si na návrh slaboduchej poslankyne Zemanovej z SaS schválili, že líder opozície Robert Fico má zakázané v parlamente hovoriť. Gratulujem, toto je tá ich sloboda a demokracia. A títo chcú niečo vyčítať Lukašenkovi – ten keď toto sleduje, tak sa zadúša smiechom, toto by nenapadlo ani jemu,“ vyťahuje svoj typický humor Blaha.

Spravodlivosť si príde po Matoviča aj Lipšica. Je na nás, aby to prišlo čím skôr. Do boja! Burcuje Blaha

„Miestny klaun Matovič tam ako päťročné nevychované decko napísal na papierik nadávku a držal ju za chrbtom Roberta Fica. Perfektné, Igor zase raz potreboval celé Slovensko presvedčiť, že nie je duševne zdravý. Už aj nadanejší škôlkari považujú takýto „humor“ za hlúpy a prízemný, no tento trnavský dilino stvára takéto primitívne kúsky priamo v slovenskej Národnej rade. Väčšia hanba už neexistuje!“ nezabudol si Blaha kopnúť do svojho nepriateľa najväčšieho z najväčších.

„Na Slovensku nečelíme pandémii covidu, ale pandémii primitivizmu – a dnes to v parlamente koaliční politici ukázali v plnej paráde,“ myslí si smerák, ktorý sa v závere statusu opäť chváli svojím počinom. „Ja som im čistil žalúdky vyše hodiny a keby nám tí fašisti protiústavne nezarezali schôdzu, tak pokračujem ešte aj zajtra. Jedno je isté. Karma si ich dobehne. Skôr či neskôr skončia v opozícii… a poniektorí aj vo väzení,“ odkazuje v samom závere statusu Ľuboš Blaha.

Slovenska sa zmocnili reálni psychopati! Treba ich zavrieť do kazajky, tvrdí Blaha

Ste sa sem nejakou historickou náhodou ocitli tí najväčší primitívi akí existujú

„Veď ľudia pľujú keď počujú slovo OĽaNO, ľudia sú znechutení z Matoviča, Mikulca a všetkých týchto primitívov,“ srší vo videu zo zostrihu svojho vystúpenia v parlamente podpredseda Smeru-SD síru na dve z asi najskloňovanejších mien včerajšieho dňa, pričom svojho straníckeho šéfa Roberta Fica nazýva lídrom opozície. Naopak, Matoviča vo svojom príhovore nazval Dylinom.

„Ja rozumiem, že ste sa sem nejakou historickou náhodou ocitli tí najväčší primitívi akí existujú v dejinách Slovenskej republiky. Že vás zozbieral z ulice, úplnú čvargu, ja tomu rozumiem, ste tu, ale aj napriek tomu by ste mali mať dostatok morálky a intelektuálnej kapacity na to, aby ste takých ľudí ako je Matovič vypískali,“ obracia sa Blaha na členov hnutia OĽaNO a možno aj celej koalície. „Takýmto spôsobom sa nemôže správať nikto, iba úplný chruňo,“ otituloval smerák ministra financií.

Matovič, tvoj čas sa kráti. Karma si dala na čas – ale už prichádza, odkazuje Blaha

„Jediná chobotnica, jediná mafia a jediná hydra je tu tá, ktorej velí Matovič, Lipšic a Mikulec . A som presvedčený, že keď títo odídu na smetisko dejín, že táto chobotnica bude rozpletená,“ hovorí podpredseda Smeru-SD. „Neexistuje aby takýto človek bol na čele nieže ministerstva vnútra, ale na čele kolotočov v Petržalke. Však sa na neho pozrite. Toto má byť na čele ministerstva vnútra? To je taká hanba!“ kopol si Blaha poriadne do odvolávané ministra Mikulca, na ktorého neprestával útočiť ani ďalej. A to poriadne pikantnými prirovnaniami. A klinček si nechal na záver zostrihu: „Povedzte mi nejakú krajinu na svete, okrem Ugandy za čias diktátora, ktorý jedol ľudí, ktorá si účelovo zmení zákon, lebo sa jej nepáči rozhodnutie generálneho prokurátora. To je nonsens.“ Veru, aj toto sa odohráva za naše peniaze v Národnej rade.

Blaha: Čoskoro sa vrátime k vláde a oni to vedia. Spravodlivosť si ich doženie. Tik-tak-tik-tak

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info