HLAVNÝ DENNÍK
ZAHRANIČIE

Austrálčania už majú plné zuby lockdownu: Demonštranti v Melbourne zaútočili na policajtov !  (VIDEO)

Demonštranti zaútočili na policajtov / Screenshot Twitter

V Melbourne, presnejšie v Richmonde, sa situácia vyostrila. Ľudia sa čoraz viac bránia drakonickým opatreniam vlády a lockdownu. Nahnevaných demonštrantov nedokázala zvládnuť ani polícia, píše report24.news.

Na videozázname je vidieť, ako sa demonštranti formujú, aby prerazili policajný kordón. Nezastaví ich ani korenistý sprej, ktorý používajú policajti.

VIDEO tu

Nesúhlas s posilňovacími vakcínami: Najvyšší predstavitelia americkej FDA (Úradu pre kontrolu potravín a liečiv) odstupujú kvôli vakcínam!

Až 235 zadržaných demonštrantov

Demonštranti pochodovali ulicami Richmondu. Pridávali sa k nim ďalší a ďalší ľudia. Opakovane dochádzalo k zrážkam s políciou. Údajne bolo zatknutých 235 ľudí. Podľa medializovaných správ však bolo účastníkov len do 700.

Vraj im nejde o slobodu, ale chcú len bojovať proti polícii

Polícia štátu Viktória bola na mieste s veľkým kontingentom. Desať policajtov bolo zranených, čo ostro kritizoval veliteľ Mark Galliott. Obvinil protestujúcich, že im nejde o slobodu, ale chcú len bojovať proti polícii. Ignoroval skutočnosť, že je to práve polícia, ktorá nielenže podporuje drakonické opatrenia v súvislosti s lockdownom, ale ich aj presadzuje.

Naliehavý apel nemeckého lekára: Odmietanie ošetrenia neočkovaných je etické a morálne zlyhanie! (Andreas Hanau) (VIDEO)

Narastá hnev a zúfalstvo

Jeden z protestujúcich to pre 9News Melbourne povedal jasne: „Tento protest bol o ľudských právach. Občania prichádzajú o živobytie v dôsledku koronových opatrení a požiadavky na očkovanie. Narastá hnev a zúfalstvo.“

Zavedené obmedzenia slúžia predovšetkým ako nátlak na občanov, aby sa podrobili kontroverznému očkovaniu proti COVIDu. Skutočné uvoľnenie opatrení si vláda sľubuje pri zaočkovanosti 70 až 80 percent.

Štúdie: Neočkované deti sú zrejme oveľa zdravšie ako očkované

Koniec prísnych opatrení v nedohľadne

Vzhľadom na nízku zaočkovanosť v Austrálii je tak koniec prísnych obmedzení v nedohľadne. Je pravdepodobné, že odhliadnuc od neúspešného očkovania v Izraeli či Singapure vláda ešte zvýši požiadavku cieľovej zaočkovanosti na nedosiahnuteľných 100 percent, uzatvára report24.news.

ŠOKUJÚCE ODHALENIE: Izrael „laboratóriom“ Pfizeru a Izraelčania ako laboratórne potkany? Priznanie viceprezidenta farmagigantu (VIDEO)

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info