HLAVNÝ DENNÍK
DENNÝ VÝBER SLOVENSKO

Fico podáva trestné oznámenie na sudkyňu, ktorá chodí na dovolenky s Monikou Tódovou

Robert Fico odkazuje vláde aj prezidentke, že návštevou svätého otca si svoje doterajšie hriechy nevykúpia. Zdroj: FB / Robert Fico

Robert Fico, Ladislav Kamenický a Ľuboš Blaha dnes prekvapili. Prišli na súd s Dušanom Kováčikom a po vynesení rozsudku, Fico doslova šokoval! „Hneď potom, ako bol Kováčik odsúdený, vyjadril Fico svoje závažné podozrenia a doslova šokoval verejnosť. Podáva na samosudkyňu trestné oznámenie!“ Píše portál Pluska. 

„Dušan Kováčik je vinný,“ vyhlásila sudkyňa Špecializovaného trestného súdu Pamela Záleská. Kováčik v korupčnej kauze dostal nepodmienečný trest 14 rokov s minimálnym stupňom stráženia a prepadnutie majetku.

Fico, po prečítaní rozsudku, okrem toho, že bol rozhorčený, médiám oznámil, že ním lomcuje aj hnev a zlosť. „Od samotného začiatku procesu sme hovorili, že ide o monsterproces, ktorý môžeme porovnať s procesmi v 50-tych rokoch minulého storočia,“ píše Pluska reakciu šéfa Smeru.

„Keď sme si s kolegami zo strany vypočuli výrokovú časť rozhodnutia, tak sme stále počuli jediné meno svedka, ktorým bol Ľudovít Makó. To je ten udavač Makó, ktorý je dnes podozrivý z najzávažnejšej trestnej činnosti, je stále na slobode a užíva si svoj majetok,“ pokračoval podľa Plusky Fico.

Podnikavá Dara Rolins nepoľavuje: S čím za ňou došiel bývalý reprezentant Valábik?

Na sudkyňu Záleskú podáva Fico oficiálne trestné oznámenie

Fico dodal aj to, že nevinný človek, ktorý údajne nič neurobil, dostal 14 rokov a takto podľa Fica vyzerá spravodlivosť na Slovensku. Pluska informuje, že Záleská by mala podľa Fica teraz poďakovať ministerke spravodlivosti Márii Kolíkovej. Tá podľa neho zaviedla nový trestný čin, ktorý sa nazýva ohýbanie práva.

„Na sudkyňu Záleskú podávame oficiálne trestné oznámenie, práve za spáchanie tohto trestného činu,“ povedal podľa Plusky Fico.

Erik Kaliňák: S kým chce Pellegrini vymeniť túto katastrofálnu vládu, keď odmietol našu podanú ruku?

 

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info