HLAVNÝ DENNÍK
BULVÁR

Travolta zbalil Demi Moore rok po manželkinej smrti? Vraj mu ju dohodil Bruce Willis

John Travolta / Facebook (Classic Hollywood | Los Angeles Times)

Ak sa niekde šíria klebety a špekulácie rýchlosťou svetla, je to bezpochyby Hollywood. A aký tam teraz koluje najhorúcejší drb? Americký herec John Travolta (67) randí s kolegyňou Demi Moore (58)! A teraz sa podržte, kto mu ju vraj dohodil: Jej exmanžel Bruce Willis (66), píše Blesk.

Je to už vyše roka, čo Travoltova manželka Kelly Preston († 57) zomrela na rakovinu prsníka. S hercom boli svoji bezmála 30 rokov, takže nie je divu, že hviezdu Pomády jej smrť dostala do kolien. Z najhoršieho je však vdovec Travolta konečne vonku a s informáciou, že je pripravený znovu randiť a zamilovať sa, sa zveril blízkemu kamošovi Willisovi. A tomu vraj hlavou okamžite prebleskol skvelý nápad: „Moja exmanželka je tiež sama, mali by ste to dať dohromady!“

Nemecký Bild Am Sonntag uvádza, že spolu čerství milenci už niekoľkokrát zavítali na večeru v Los Angeles či Miami. Nedávno sa opäť stretli v talianskej reštaurácii Giorgio Baldi v Santa Monike. Travolta vraj vtedy za Demi priletel vlastným lietadlom až z Floridy, ktorá leží na opačnom brehu Spojených štátov. „Sedeli spolu pri rohovom stole pri sviečkach. Bolo to veľmi romantické, veľa sa smiali a dokonca sa držali za ruky,“ prezradila na hrdličky nemeckému týždenníku servírka.

Má už dosť zajačikov?

Demi bola za Willisa vydatá 13 rokov, vychovali spolu tri krásne dcéry a dodnes si skvele rozumejú. Na partnerov však po rozvode veľa šťastia nemala. Posteľou jej prešli najmä mladší muži – Ashton Kutcher (43), Leonardo DiCaprio (46), Sean Friday (34) či Vito Schnabel (35). To Travolta je naopak o bezmála 10 rokov starší.

Travolta je zdrvený! Jeho manželka, hollywoodska herečka Kelly Prestonová umrela vo veku 57 rokov

 

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info