HLAVNÝ DENNÍK
BULVÁR

Monika Beňová žiari šťastím! Na svadbe svojho syna strhla všetku pozornosť na seba (FOTO)

Monika Beňová / Instagram (@monicabenova)

Končene sa dočkala! Europoslankyňa Monika Beňová avizovala svadbu svojho 33-ročného syna Martina dlhé mesiace. Ako píše Pluska, deň D si užila s mladými novomanželmi naplno, akoby išlo o jej veľký deň!

V petržalskej obradnej sieni si povedali svoje áno syn Moniky Beňovej Martin a jeho vyvolená Grétka. Na tú svadobčania čakali na mieste činu. „Veľmi sa teším, pribudne mi tak ďalšia dcéra Grétka,“ žiari šťastím Beňová. Na obrad prišla v sprievode svojho partnera Ľubomíra Klča, ich spoločnej dcérky Ley a ženícha.

Novomanželia sa poznajú už zo študentských čias, avšak pár ešte netvorili. Zmena nastala až po rokoch. Martin požiadal Grétku o ruku ešte pred vlaňajšími Vianocami. Dorazil v tmavomodrom obleku s bielou košeľou a čiernou kravatou. Europoslankyňa stavila na bledoružové šaty s mohutným náhrdelníkom, čím strhla pozornosť najmä na seba.

Po obrade sa mladomanželia pochválili novými obrúčkami. Mladý párik si však príliš nepotrpel na veľkoleposti či prehnaný luxus, zvolil totiž jemné, celkom bežné prstene zo žltého zlata.

 

Monika Beňová to dala „na holo“

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info