HLAVNÝ DENNÍK
ZAHRANIČIE

Statočný 16-ročný šampión džiu-džicu zneškodnil násilníka, ktorý mu odhryzol kus z ucha (VIDEO)

16-ročný šampión jiu-jitsu zneškodnil pouličného násilníka / Screenshot Twitter @AlexEnlund

Na Twitteri sa objavili zábery, ktoré ukazujú, ako tínedžer zneškodnil dospelého muža, ktorý začal provokovať mladých chlapcov sediacich na lavičke v Anglicku, informuje portál RT.

Klip si na Twitteri pozrelo takmer 800 000 ľudí. Video zdieľal začiatkom tohto týždňa hrdý tréner britského mladíka Alexa Williamsa, bývalý bojovník v MMA Alex Enlund.

Na záberoch je možné vidieť muža, ktorý sa blíži ku chlapcom, ktorí sedia na lavičke. Následne začne útočiť, avšak Alex ho okamžite hodí o zem. Ďalej násilník vstane a snaží sa o ďalší útok.

Štvornásobný brazílsky šampión džiu-džicu a nádejný bojovník MMA Williams tvrdil, že bol nútený ísť do nemocnice po tom, čo si všimol, ako mu z ucha kvapkala krv na krk. Dodal, že zranenie si vypýtalo až šesť stehov. Incident sa odohral v Severnom Yorkshire.

„Všade bola krv a uvedomil som si, že mi odhryzol kus z ucha,“ povedal Williams pre Teeside Live. Vysvetlil, že dúfa, že „šarvátka“ inšpiruje viac mladých ľudí k efektívnej obrane.

„Myslel som si, že po tom, čo som ho prvýkrát zložil, že odíde, avšak beznádejne. Snažil som sa ho spacifikovať bez toho, aby som ho udrel,“ uviedol.

„Bol som v sede a tento krok mi prišiel prirodzený, pretože som ho na tréningu absolvoval tisíckrát. Mojím hlavným cieľom bolo bezpečne zmierniť situáciu,“ povedal Williams.

Státisíce ruských a bieloruských vojakov predviedli svoje schopnosti na spoločnom vojenskom cvičení Zapad 2021 (VIDEO)

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info