HLAVNÝ DENNÍK
NÁZORY

Neuveriteľný rozhovor v ORF s najvyššou predstaviteľkou rakúskeho zdravotníctva: „Očkovaní ľudia ohrozujú neočkovaných ľudí!“ (Willi Huber)

vakcína
FOTO TASR/AP

Komentár Willi Huber (Report24)

Už aj tak neprehľadná spleť pochybných, polopravdivých, zahmlievaných, manipulatívnych a iných údajov a vyhlásení o údajnej pandémii koronavírusu sa obohatila o ďalšiu frašku.

Najvyššia predstaviteľka zdravotníctva Rakúskej republiky Katharina Reichová v rozhovore pre ORF vyhlásila, že „očkovaní ľudia ohrozujú neočkovaných“. Tie výroky sú také neuveriteľné, že logicky uvažujúcemu človeku sa z toho krútia mozgové závity, konštatuje Willi Huber.

„Očkovaní môžu preniesť vírus na neočkovaných“

V článku „Očkovaní nie sú mimo hry“ z 9. septembra cituje ORF generálnu riaditeľku pre verejné zdravie Dr. Katharinu Reichovú. Tá tvrdí, že očkovaní ľudia by vzhľadom na nízku mieru zaočkovanosti  „neboli mimo hry“. Zaočkovaní  môžu totiž preniesť vírus na neočkovaných. Preto by boli potrebné oveľa prísnejšie opatrenia.

„Považujem to za desivé!“ Nemecký herec, rakúske celebrity a lekári proti povinnému očkovaniu (VIDEO)

Podľa tejto teórie „pandémia“ potrvá večne

Na „strávenie“ takéhoto výroku skutočne treba nejaký čas. Od začiatku údajnej pandémie sa obyvateľstvo presviedčalo, že len očkovanie chráni a pomáha. Pretože pri očkovaní by bol človek voči chorobe „imúnny“. Neskôr, keď už boli k dispozícii presnejšie údaje o očkovaní, sa hovorilo, že človek síce môže ochorieť, ale priebeh choroby bude oveľa miernejší a úmrtia zriedkavejšie. Podľa istého absurdného názoru sa vďaka očkovaniu proti korone vraj zomiera oveľa ľahšie ako bez neho, dodáva Willi Huber.

Nesúhlas s posilňovacími vakcínami: Najvyšší predstavitelia americkej FDA (Úradu pre kontrolu potravín a liečiv) odstupujú kvôli vakcínam!

Reichová však ide ešte ďalej. Tvrdí, že epidémiu sa nepodarí zastaviť. Očkovaní totiž môžu vírus preniesť na neočkovaných. To vedie k záveru, že epidémia sa nikdy neskončí, pretože je samo osebe úplne irelevantné, či očkovaní prenášajú vírus na očkovaných, alebo neočkovaných ľudí . Podstatné v tomto „posolstve“ by bolo uvedomenie si, že očkovaní ľudia budú vírus prenášať na večné veky.

Hromadné prepúšťanie kvôli povinnému očkovaniu: Domovy dôchodcov v Británii na pokraji katastrofy

Očkovaní  nakazia neočkovaných, ale pandémia sa skončí pri 80-percentnej zaočkovanosti ???

Nepochopila snáď pani Reichová scenár, podľa ktorého treba hovoriť o „pandémii neočkovaných“ a pri každej príležitosti brojiť proti tým, ktorí očkovanie odmietajú? V jej novej verzii nie sú totiž na vine neočkovaní, ale treba ich chrániť pred očkovanými! V článku ORF sa ďalej píše, že pandémiu nemožno poraziť bez 80-percentnej zaočkovanosti, čo sa ani v najmenšom nezhoduje s tvrdeniami o nej.

Štúdie: Neočkované deti sú zrejme oveľa zdravšie ako očkované

ORF sa drží scenára štvania

ORF sa úzkostlivo drží scenára štvania, pretože v ňom nájdeme nepravdivé formulácie typu: „Ako je známe, operácie sa už odkladajú kvôli neočkovaným pacientom proti COVIDu-19“.

Skutočnosť, že počty pacientov na jednotke intenzívnej starostlivosti sú falošné, odhalili kolegovia z rakúskej súkromnej, nezávislej televízie Servus TV. („Vládna lož odhalená: Mnohí „pacienti s COVID-19“ majú inú hlavnú diagnózu“). Ale pre ORF je to pravdepodobne irelevantné.

Vládna lož odhalená: Mnohí „pacienti s COVID-19“ majú inú hlavnú diagnózu

Okrem toho občania, bez ohľadu na ich očkovací status, nikdy nenesú vinu za opatrenia. Opatrenia totiž predpisuje výlučne vláda, a to s úplnou svojvôľou, podotýka na záver Willi Huber v komentári pre Report24.

WHO mení kurz: „Cieľ – imunizácia obyvateľstva – ťažko dosiahnuteľný“

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info