HLAVNÝ DENNÍK
DENNÝ VÝBER SLOVENSKO

Mesík: Proti Ivermectinu sa viedla štvavá kampaň aj z firmy, ktorá ho uviedla na trh!

Analytik a lekár Juraj Mesík je nielen veľkým propagátorom lieku Ivermectin, ale aj odporca vakcinácie na COVID-19. Fotokoláž (via TASR)

Tak, a je to vonku. Ivermectin, liek proti COVID-19 v jeho počiatočnej fáze, musel byť zlý iba preto, že sa to niekomu nehodilo do kariet. A naše čivavy to zobrali s plnou vážnosťou a hrýzli proti nemu ako dobermani.

Na Ivermectin ako liek proti COVID-19 v jeho počiatočnej fáze upozorňovali viacerí vedci aj lekári. Naostatok, za pravdu im dávali i osobné skúsenosti ľudí, ktorí ho v nejakej forme užili. A boli ich státisíce, ak nie celé milióny. Na jeho pozitívne a liečivé účinky upozorňoval v mnohých statusoch i vyštudovaný lekár Juraj Mesík. Pre náš ŠÚKL a niektorých „odborníkov“ ani mnohé štúdie vedcov zo zahraničia nestačili.

Životy chorých sú úplne vedľajšie, v prvom rade ide o – peniaze

„Americká inštitúcia National Institutes of Health (tá, čo ju vedie dr. Fauci) napriek kvantám štúdií potvrdzujúcim vysokú účinnosť Ivermectinu v terapii a profylaxii covidu opakovane „neodporučila“ používať ho tvrdiac, že dôkazov jeho účinnosti nie je dostatok,“ píše v úvode Mesík a dodáva, že kto sú konkrétni ľudia v NIHu, ktorí za to nesú zodpovednosť, bolo dlho utajené. „Nedávno sa ale s využitím amerického zákona o prístupe k informáciám podarilo zistiť 9 mien členov príslušnej komisie. NIH ich síce odmietol poskytnúť, ale, kupodivu, aspoň CDC ich poskytlo,“ píše ďalej vyštudovaný lekár a analytik bezpečnostných rizík.

Doktor Piják: Ivermectín má vynikajúcu účinnosť, kým u vakcín nebola ich účinnosť dostatočne vyhodnotená

„Ukázalo sa, že traja – Adaora Adimora, Roger Bedimo a David V. Glidden boli, alebo sú platení firmou Merc, ktorá vedie kampaň proti Ivermectinu,“ prezrádza Mesík, ktorý vzápätí dodáva i firme Merc šokujúcu informáciu: „Tá, paradoxne, ho pred desiatkami rokov uviedla na trh, ale dnes je to už generikum, ktoré môže bez licencie vyrábať ktokoľvek, takže pre Merc už nie je zdrojom ziskov.“ Zvláštne prepojenie je aj na ďalšieho člena komisie Susann Naggie, ktorá, podľa Mesíka, dostala od NIHu mimoriadne vysoký grant – 155 miliónov dolárov práve na štúdium použitia Ivermectinu v liečbe Covidu…

„Keby bol Ivermectin komisiou schválený na užívanie, tento mega-grant by stratil opodstatnenie, takže konflikt záujmov „ako sviňa“. Len pre kontext čo to tých 155 miliónov USD je: prevádzkové výdavky mesta Košice tento rok majú byť ekvivalent cca 260 miliónov dolárov. Stále je to o tom istom: prachy, prachy, prachy. Životy chorých sú úplne vedľajšie,“ uzatvára svoj status vyštudovaný lekár Juraj Mesík.

Mesík: Účinnosť ivermectinu v terapii včasných aj neskorších fáz COVID-19 potvrdzujú medicínske autority svetovej váhy

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info