HLAVNÝ DENNÍK
DENNÝ VÝBER SLOVENSKO

Gustáv Murín: Očkovanie nepomáha

Gustáv Murín upozorňuje na mnohé nežiadúce účinky po vakcinácii, ktoré nie raz končia aj smrťou. Foto autor

Vakcíny proti koronavírusu sa vôbec neukázali ako účinné. Podľa vyjadrení mnohých „odborníkov“ mali poraziť vírus a mali pre ľudí znamenať slobodu. Nestalo sa však ani jedno, ani druhé. Ba práve naopak, máme tu iné mutácie, ktoré napádajú aj zaočkovaných, a tí končia v nemocniciach.

Byť zaočkovaný proti COVID-19 a opäť ho dostať, ba mať znovu ťažký priebeh, je rovnako choré ako dostať vakcínu proti Covidu a po jej aplikácii zomrieť. A tu sa natískajú dve zásadné otázky – Aké zdravie? Aká sloboda? Nad týmto sa zamýšľa v statuse aj Gustáv Murín, slovenský prírodovedec, biológ, spisovateľ, publicista, dramatik a scenárista.

Delta-variant je 10-násobne miernejší, lebo má snahu nevyhynúť so svojimi obeťami

Podľa Murína je logické, no u nás stále ignorované, že očkovacie vakcíny boli vyvinuté na Minulý typ covid-vírusu, ktorý už prirodzene „vyhasol“ (tak, ako nás to učí virológia). „Takže nemôžu byť účinné proti novým mutáciám – také jasné, až to bolí, že naši „odborníci – očkovací fanatici“ zamlčujú. Záver: očkovanie nepomáha, ale má celkom iste vedľajšie účinky aj s následkom predčasnej smrti (to už je priznané aj oficiálne),“ píše v úvode statusu Murín.

Dobrá správa podľa Murína je (opäť presne ako nás učí virológia), že Delta-variant je 10-násobne miernejší, lebo má celkom logickú snahu sa udržať v populácii a nevyhynúť so svojimi obeťami. „To priznáva už aj pôvodne žltý Trend. A ešte dôležité: spomeňme si aký brutálny nátlak na farma-firmy robil vtedajší izraelský premiér Netanjahu, aby predviedol ako sa stará a udržal sa pri moci. Jemu to nepomohlo a vlastnej krajine uškodil. Nepripomína Vám to niekoho? Uvážte,“ píše na záver svojho statusu Gustáv Murín.

Murín žasne: Papaláši pri pápežovi BEZ rúšok a naše deti dlhé hodiny v triedach nezmyselne zarúškované

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info