HLAVNÝ DENNÍK
SLOVENSKO

Na stretnutie s pápežom v Prešove stačí prísť s potvrdzovacím mailom

Pápež František príde na trojdňovú návštevu Slovenska 12. septembra. Foto zdroj - pixabay.com

Záujemcovia, ktorí doposiaľ nedostali vstupenku na utorkové (14. 9.) stretnutie s pápežom Františkom v Prešove, tam môžu prísť s potvrdzujúcim e-mailom o registrácii. Overia ich pri vstupe do areálu pri Mestskej športovej hale v Prešove. TASR o tom informoval hovorca Prešovskej gréckokatolíckej archieparchie Michal Pavlišinovič.

Organizátori podujatia zároveň vyzývajú veriacich, aby čo najskôr napísali reklamačný mail a ako prílohu doložili COVID pass. Reklamáciu je potrebné poslať e-mailom na adresu [email protected]
„Veriaci môžu v utorok využiť aj možnosť dodatočného vytlačenia vstupenky priamo na mieste stretnutia so Svätým Otcom v Prešove. V infostane sa o to postarajú dobrovoľníci. Je však potrebné, aby si doniesli vytlačené potvrdenie o registrácii na podujatie, ktoré im bolo zaslané už skôr. Taktiež je potrebné, aby si priniesli aj vytlačený COVID pass,“ uviedol Pavlišinovič.

Pápež František po sv. liturgii v Prešove zavíta v utorok aj na košické sídlisko Luník IX, kde pozdraví marginalizované komunity. Neskôr sa presunie na štadión Lokomotívy, kde sa prihovorí mladým ľuďom.

Chmelár kriticky: Pri návšteve pápeža prezidentka sa štylizuje do úlohy kráľovnej

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info