HLAVNÝ DENNÍK
DENNÝ VÝBER SLOVENSKO

Michelko: zločinecká skupina okolo Čurilu už chystala masové zatýkanie Santusovej, Zuriana a spol.

Roman Michelko vytiahol na ministra vnútra Mikulca ďalšiu kompromitujúcu informáciu. Zdroj: FB (self)

Publicista Roman Michelko si pochvaľuje zásah inšpekcie. „Bude veselo, ale po perfídnom útoku niktoša Baránika na generálneho prokurátora Žilinku a po šialených svedectvách Vlada Pčolinského o pomeroch v polícii, je nutné túto bandu zastaviť,“ napísal.

„Tak dnes sme zažili výmet na NAKE. Vyšetrovateľ Čurila a teda ( Jagoda, Ježov a Berija) v jednej osobe, pôjde do kolúzky. Verím, že jeho masové zločiny neostanú nepotrestane,“ začína svoj príspevok na Facebooku spisovateľ a politológ Roman Michelko.

„Zároveň ďalší zločinci Kysel a Lipšic, ktorí masívne nezákonnosti tak dlho a tak úspešne kryli, majú prečo byť znepokojení. Treba dúfať, že hrubé nezákonnosti, ktoré sa tu v ostatných mesiacoch diali, už nadobro skončia. Krajne skorumpovaný, totálne nekompetentný a neschopný Mikulec je znepokojený. Má byť prečo,“ myslí si Michelko.

Policajná inšpekcia vo vojne s NAKA a jej kajúcnikmi dnes 1:0

Publicistovi sa veľmi pozdáva načasovanie. „Inak veľmi dobré načasovanie výmetu v čase návštevy pápeža, ani aktuálna vládnuca chátra, nebude chcieť robiť veľké halo. Z uniknutých dokumentov je však jasné, že zásah prišiel v poslednej chvíli.

Zločinecká skupina okolo Čurilu totiž už chystala masové zatýkanie Santusovej, Zuriana, Kalavského a ešte dvoch ďalších poctivých policajtov. Keď Čurila v kolúzke poriadne zmäkne, verím, že ta záplava hnoja, ktorá sa náhle vyvalí, potopí nielen špeciálnu prokuratúru, ale aj jej politické krytie,“ dúfa známy spisovateľ.

„Bude veselo, ale po perfídnom útoku niktoša Baránika na generálneho prokurátora Žilinku a po šialených svedectvách Vlada Pčolinského o pomeroch v polícii, je nutné túto bandu zastaviť. Verím, že dnešný zásah, je prvý krok, ktorý nedotknuteľným jasne naznačí, že ich koniec sa blíži. Ďakujem úradu inšpekčnej služby a držím im palce…,“ ukončil svoj príspevok Roman Michelko.

MIMORIADNA SPRÁVA: Zadržali niekoľko vyšetrovateľov NAKA z kauzy Očistec

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info