HLAVNÝ DENNÍK
SLOVENSKO

Majiteľ prešovského Tralka pubu opäť burcuje na odpor. Vládu prirovnal k Hitlerovi a Mengelemu

Prázdne podniky, zúfalí zamestnanci i zamestnávatelia. Aj takto to cez lockdown vyzerá v gastroprevádzkach. Ilustračný obrázok © Shutterstock

Majiteľ známeho prešovského pubu, ktorý odmietal zatvoriť svoju prevádzku, napísal: „Rok 2020-21 bude v dejinách ľudstva zapísaný ako masívne porušovanie ľudských práv, slobôd a nátlaku na obyvateľov. Budú sa o tom učiť naše deti a ďalšie generácie. A tí, čo to spôsobili, budú prirovnávaní k Hitlerovi a Mengelemu.“

Je načase sa spojiť a vytvoriť komunitu

„Milí oranžoví Prešovčania,“ oslovuje majiteľ obyvateľov mesta kde žije, hneď v úvode svojho príspevku.

„Je načase spojiť sa a vytvoriť silnú komunitu a ukázať tým darmožráčom vo vláde, že pivo sa bude piť aj v oranžovej, v červenej, bordovej aj čiernej fáze. Bez rozdielu. Lebo mám také tušenie, že znovu na nás chystajú nejaké kamokere, len čakajú na tú správnu fázu. A fakt naťahovať sa s policajtmi nemám záujem. Hlavne, ak sú ostreľovači na streche internátu.

Povstaňte za svoje práva!

Majiteľ Tralka pubu si želá, aby ľudia už konečne povstali a nedali si porušovať svoje práva. „Oni majú svoje príkazy a bohužiaľ pre nás, sú v presile. Samozrejme, že niektorým je to ľúto, ale niektorí si ma radi vychutnajú ako zákusok. Treba im dať jasne najavo, že podporujú zločin a obmedzujú ľudské práva a slobody. Nie je dôležité kde to pivo piješ, ale s kým. Ak sa postaví na odpor 20 ľudí, je to stále viac ako jeden. Inak ma zožerú. Nechcem provokovať, nemám o to záujem, ale tá krčmička je naše všetko, nech je aká je. Je to zdroj príjmu a naše potešenie,“ napísal.

TOTO je zlé. Slovensko smeruje k bankrotu, hospodárime HORŠIE ako Gréci

Majiteľ známej krčmy nechce nič, len mať možnosť prevádzkovať svoju živnosť. „Viem, že nepomohli ani masové protesty, ale hádam nám tam nepošlú ťažkoodencov. To by bolo smiešne. Veď chceme pracovať, nič iné. Chceme len fungovať v režime všetci bez rozdielu. To je tá naša štvrtá fáza, ktorú zabudli doplniť do Covid automatu. Viem, že veľa ľudí má teraz spapá za to, že zase vystrkujeme rožky. Ale my nikoho neprovokujeme, len chceme robiť to čo nás baví a zase nám to chcú obmedzovať. Takto to ďalej nejde. Potrebujeme podporu zo strany obyčajných ľudí, ktorí chcú, aby sa všetko vrátilo do normálu,“ dodal.

Roky 2020 a 2021 sa zapíšu do dejín

„A raz, keď to celé divadielko skončí, si budeme môcť povedať, že sme urobili všetko pre záchranu gastra, alebo sme sa o to čo najviac snažili. Rok 2020-21 bude v dejinách ľudstva zapísaný ako masívne porušovanie ľudských práv, slobôd a nátlaku na obyvateľov. Budú sa o tom učiť naše deti a ďalšie generácie. A tí, čo to spôsobili, budú prirovnávaní k Hitlerovi a Mengelemu. A dúfam, že aj s obrazovou prílohou ich tupých ksichtov. Pekný deň,“ ukončil svoj príspevok majiteľ Tralka pubu.

Niektoré okresy opäť s obmedzeniami. Pozrite ČO konkrétne vás čaká

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info