HLAVNÝ DENNÍK
DENNÝ VÝBER SLOVENSKO

Je tu zneužívanie OČTK na politické ciele, Pellegrini toho má už dosť

Peter Pellegrini / Fotokoláž (via Facebook - self)

Peter Pellegrini po tom, čo sledoval správy o dianí v prostredí OČTK (Orgánov činných v trestnom konaní), doslova zúri. Hovorí o zneužívaní OČTK na udržanie si politickej moci. Podľa neho ide o „rozvrat štátu v priamom prenose“.

„Líder Hlasu-SD Peter Pellegrini v posledných týždňoch komentoval aktuálne dianie len zbežne. Udalosti okolo zadržania vyšetrovateľov závažných káuz ho však evidentne poriadne rozzúrili! Politických súperov vo videu na sociálnej sieti skutočne nešetril!“ Začína svoj článok portál www.1pluska.sk.

Desivé fakty o zneužívaní OČTK

„Čo dnes na Slovensku sledujeme, je hrozivý rozvrat štátu v priamom prenose. Tajná správa Slovenskej informačnej služby, ktorej riaditeľa vyberá samotný premiér, povedala desivé fakty o zneužívaní orgánov činných v trestnom konaní na politické ciele,“ uviedol podľa nami citovaného portálu Pellegrini.

Zneužívanie pávomocí moci verejným činiteľom v praxi

Expredseda vlády sa podľa citovaného zdroja domnieva, že „na Slovensku vznikla skupinka vyšetrovateľov a prokurátorov špeciálnej prokuratúry, ktorá namiesto spravodlivosti plní politickú zákazku hnutia OľaNO.“

„Zákazka, ktorej autormi sú Matovič, Mikulec a Lipšic, je obviniť a pozatvárať čo najviac politických oponentov a to za akúkoľvek cenu,“ myslí si podľa www.1pluska.sk Peter Pellegrini. Pellegrini.

Profesionálni udavači pracujú na plné obrátky

Peter Pellegriny v článku na nami citovanom zdroji tvrdí, že „sa dnes usvedčujú ľudia bez dôkazov, len na základe zmanipulovaných výpovedí tzv. kajúcnikov. Profesionálni udavači klamú na požiadanie len preto, aby sa sami dostali z väzby, a zaplatili za svoje hrozné činy len smiešnymi podmienečnými trestami,“ tvrdí šéf Hlasu podľa portálu www.1.pluska.sk.

P. Pellegrini: Pčolinský sedel zbytočne

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info