HLAVNÝ DENNÍK
ZAHRANIČIE

Objaviteľ PCR testu Mullis chcel odhaliť Fauciho špinavosti. Umrel tri mesiace pred pandémiou (VIDEO)

Kary B. Mullis chcel objaviť a dokázať klamstvá doktora Fauciho. Stálo ho to život? Zdroj: screenshot rumble.com

Okolo koronavírusu sa vo svete dejú zaujímavé veci. Zaujímavé a niekedy aj tajomné a veľmi nebezpečné. Také, akou bola napríklad smrť vedca doktora Karyho Banksa Mullisa, ktorý si dovolil kritizoval doktora Anthonyho Fauciho, a chcel odhaliť jeho špinavosti.

Vo svete sa diali, dejú a budú diať svinstvá, ktoré síce neskôr vyplávajú na povrch, no už sa s nimi nedá nič robiť, lebo chod dejín sa vrátiť jednoducho nedá. Niečo divné sa deje aj okolo koronavírusu, ktorého pôvod a únik medzi ľudí sa stále tají. Na sociálnej sieti koluje video (TU) ktoré ukazuje zaujímavé dianie okolo vedca doktora Karyho Banksa Mullisa, ktorý si dovolil skritizovať

Oficiálny protokol pre PCR testovanie COVIDU-19 spôsobil záplavu falošne pozitívnych

V úvode videa je predstavený doktor Kary Banks Mullis, ktorý bol ocenený Nobelovu cenou za jeho objav polymerázovej reťazovej reakcie, čiže PCR. „PCR je metóda analýzy a nebola navrhnutá na testovanie vírusu,“ hovorí sa v úvode videa. „Z PCR, ak ho urobíš dobre, môže nájsť skoro všetko v každom človeku. A to ťa vedie skoro k budhistickému vnímaniu, že všetko je obsiahnuté vo všetkom ostatnom.

Lebo ak zväčšíš jednu molekulu až na niečo, čo naozaj dokážeš odmerať, čo PCR test dokáže, potom je len veľmi málo molekúl, z ktorých nemáš aspoň jednu v tele. Takže už len tvrdenie, že je to zmysluplné, môžeme považovať za zneužitie,“ tvrdí v úvode videa doktor Mullis, objaviteľ PCR testu.

ŠKANDÁL: Fauci klamal o americkom financovaní vo Wu-chane, tvrdí senátor Rand Paul

„PCR test má schopnosť nájsť hocičo, čo hľadáš, v závislosti od toho, ako vysoko ho nastavíš. A toto je presne to, čo sa urobilo. Oficiálny protokol daný pre PCR testovanie COVIDU-19 spôsobil záplavu falošne pozitívnych prípadov, aby sfalšoval výsledky. Oni tomu hovoria bezpríznakoví, lebo je to lož, šokuje Mullis a dodáva: „Títo ľudia nemajú príznaky, lebo nemajú COVID-19. Robia to dnes, lebo to už urobili v minulosti, a nikdy sa im nič nestalo.“ Anthony Fauci, pred 30-timi rokmi šéf národných inštitútov zdravia v USA, sa podľa moderátora videa preslávil tým, že pretláčal vyššie dávky smrteľného lieku AZT. Starú chemoterapiu, ktorú bolo príliš nebezpečné schváliť pre pacientov vo vyššom veku.

Ministerstvo spravodlivosti USA by malo trestne stíhať doktora Fauciho za jeho klamstvá, tvrdí americký senátor Rand Paul

Objaviteľ PCR testu chcel už pred pár rokmi odhaliť špinavostí Anthonyho Fauci
Anthony Fauci. Zdroj screenshot rumble.com

Karyho Mullisa najali na meranie HIV v krvných vzorkách ľudí z jeho PCR. Pracoval s predpokladom, že HIV bola pravdepodobná príčina AIDS-u. Keď ale začal hľadať dôkaz zistil, že žiadny nebol. Oni si ho, podľa neho, len vymysleli. „Čo je to za štúdia, u koho ju nájdem? Hľadal som ju a pýtal som sa niekoľkých virológov v tej spoločnosti. A ani že nie, nemusíš uviesť zdroj, no ja som mal za to, že musím, lebo neviem, odkiaľ to prišlo. Ako to má vedieť? Ukázalo sa, že to nikto nevedel. To ma začalo vážne vytáčať a vtedy som začal prvýkrát hovoriť – Oni to nevedia! Nikto v skutočnosti nevie. Celá táto vec je veľké klamstvo,“ priznáva vo videu Mullis, ktorý tiež poukázal na to, ako CDC strácala peniaze, a ako spojitosť medzi HIV a AIDS zase vrátila zisk späť do dobrých čísel. „Ako v tom mali prsty všetky vysokopostavené osoby?“ dumal držiteľ Nobelovej ceny

Imunológ Bieleho domu Fauci má problém. Spolupracoval so sociálnymi sieťami na cenzurovaní informácií o Covid

Kery Mullis vedel, že títo ľudia boli nebezpeční. „Oni nechcú aby ľudia ako ja išli hore a kládli tento typ otázok. A sú rozhodnutí zájsť veľmi ďaleko aby tomu zabránili. Sú na pokraji a ja by som tam nechcel byť s nimi,“ priznáva Mullis, ktorý aj naďalej zostal úprimný. V interview v roku 1994 sa Kely Mullis vyjadril, ako veľmi chcel odhaliť špinavosti Anthonyho Fauci a Roberta Galla. Laureát Nobelovej ceny, ktorý skúšal položiť len jednoduchú otázku tým, ktorí minuli 22 miliárd dolárov a zabili 100-tisíc ľudí.

Nanešťastie, vtedy ho veľa ľudí nepočúvalo a 7. augusta 2019, len asi tri mesiace pred prvou zmienkou o COVID-19, Kery Mullis, laureát Nobelovej ceny, objaviteľ PCR testu, človek, čo voľakedy prahol po odhalení špinavostí Anthonyho Fauci, vo veku 74 rokov v tichosti zomrel na zápal pľúc. Načasovanie toho všetkého je pre mnohých záhadné.

Fauci pripustil, že klamal o imunite stáda, aby prinútil verejnosť k očkovaniu

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info