HLAVNÝ DENNÍK
SLOVENSKO

Toto svinstvo nemá s „ideálmi“ novembra 89 absolútne nič spoločné! Iba zneužili blbosť a naivitu masy, tvrdí Neufuss

Karol Neufuss. Zdroj: FB / Karol Neufuss

Slovensko sa po nástupe novej vlády na jar minulého roka zmenilo a mení. A nemôže za to iba koronavírus, na ktorý to s obľubou mnohí zvaľujú. To, čo sa u nás deje už nemá nič spoločné s demokraciou, po ktorej sme v roku 1989 na  uliciach a námestiach tak volali.

Slovensko, ale aj Európu, ovládli liberáli, ktorých hodnoty chápe len málokto. A odrazu je tu chaos, bohatí sú ešte bohatší a chudobní ešte chudobnejší. Stredná vrstva sa u nás vytráca a národ chudobnie. Liberálni politici a médiá nás však presviedčajú o opaku. Karol Neufuss sa v statuse zamýšľa práve nad súčasnou realitou, ktorá je na hony vzdialená snu, ktorý Slováci v roku 1989 snívali.

Globalistický korporátny liberfažizmus „elitárov“ chce všetkých proti sebe rozoštvať

Neufuss píše o systéme (ktorý sa tu rozmáha ako mor a rakovina) neoliberálneho liber-fašizmu, plánovaného, organizovaného, a sofistikovane riadeného „elitami“ illuminátskej čvargy z NWO (konšpirčný server – pozn. red.) (a im zapredaných lokajov a skorumpovaných médií, propagandy aj politikov)!!!… „Globalistický korporátny liberfažizmus „elitárov“… Všetko a všetkých proti sebe ROZOŠTVAŤ … a sami z toho profitovať, ťažiť, získavať vplyv, moc, kontrolu nad všetkým, vládnuť … a nekresťansky bohatnúť!!! Na úkor celej planéty a ľudstva … ŠMEJDI – satanistickí!“ konštatuje Neufuss.

Napokon – stručne a výstižne … „Morfeus“ (citát):… toto svinstvo nemá s „ideálmi“ novembra 89 absolútne nič spoločné! Ten „november“, davová psychóza, naivita, masový kretenizmus, brainwashing … iba zneužili blbosť a naivitu masy, davu – k tomuto dnešnému SVINSTVU (a jeho nastoľovaniu)!“ píše Neufuss a dodáva, že toto nemá s humanitou, slobodou ani demokraciou absolútne nič spoločné (akurát tak tupý, bezduchý, bezbrehý „konzum“ a ešte aj to predraženého braku a šmejdu, odpadu a toxických svinstiev)!!! „Všetko iba v záujme „elít“ a nadnárodných korporácií a v záujme gigaBiznisu a mamonu!“ končí svoj zvláštny, no určite zaujímavý status Karol Neufuss.

Radačovský: Vy, neoliberáli, Vaši sponzori a Vám spriaznené médiá, ste stelesnené zlo

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info