HLAVNÝ DENNÍK
SLOVENSKO

Právnik Géci vypracoval dokumenty, ktoré „tým druhým, zlým“ pomôžu v bežnom živote

Právnik Marek Géci aj na protestných akciách vysvetľuje, aké majú ľudia práva a ako im ich vláda porušuje. Zdroj: FB / Marek Géci

Slovensko je rozdelené na dva tábory. Zaočkovaných a tých druhých. A práve „tým druhý“ hádže vláda na každom kroku polená pod nohy. Ako z toho von nie je pre mnohých ľahké pochopiť, a tak prichádza na pomoc právnik Marek Géci.

Marek Géci zo Život národná strana sa usiluje pomôcť bežným ľuďom k tomu, aby neboli stále šikanovaní protizákonnými a protiústavnými opatreniami mnohými nenávidenej vlády. Rozhodol sa preto, že vypracuje dokumenty a píše o nich aj v statuse na sociálnej sieti, ktoré majú pomôcť Slovákom v bežnom živote a v boji s neprávosťou, s akou sa stretávajú na každom kroku.

Dokumenty by mali pomôcť Slovákom vyriešiť mnohé problémy

Pri príprave tlačív, ktoré sú zverejnené (TU) na stiahnutie aj v tomto statuse, vychádzal Géci s kolegyňou právničkou Hamačkovou z najčastejšie kladených otázok a problémov. „Sú vás tisíce a nie je v našich silách každému okamžite odpísať a uvedomujem si, že radu potrebujete čo najskôr. Pripravili sme preto vysvetlenia, odporúčania a tlačivá k najčastejším otázkam a problémom a zverejnili sme dokumenty. Verím, že svoj problém budete mať zodpovedaný,“ píše v statuse Marek Géci.

Materiály na stiahnutie obsahujú tlačivá ako právne vysvetlenia pri nástupe detí do školy, právne popísané dobrovoľné očkovanie, či kontrola vstupu do gastro prevádzok, testovanie a obmedzovanie zamestnancov . „V nami vypracovaných materiáloch napríklad vysvetľujeme, že nátlak na rodičov a deti pri plnení nezmyselných a neúčinných príkazov, ktorými je podmieňovaná školská dochádzka našich detí, je protiprávny! Taktiež je v ňom vysvetlený rozpor v Manuály, ktorý obdržali riaditelia škôl od ministerstva školstva,“ vysvetlil právnik Marek Géci pri dokumentoch, ktoré dal k dispozícii na stiahnutie.

Géci: „Onedlho zrejme zdravotníctvo skolabuje, no nie kvôli nezaočkovaným.“ Kvôli komu teda?

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info