HLAVNÝ DENNÍK
DENNÝ VÝBER SLOVENSKO

Blaha: Prepojenie Čaputovej s Lipšicom je viac ako zaujímavé. „Padni komu padni! Počujete, madam?“

Zuzane Čaputovej sa od Ľuboša Blahu opäť ušlo ostrej kritiky. Fotokoláž (via TASR)

Slovensko je malá krajina, v ktorej sú vzťahy medzi ľuďmi nie raz zaujímavo poprepájané. A práve na tieto „zaujímavé“ prepojenia upozornil podpredseda Smeru-SD Ľuboš Blaha vo vzťahu k prezidentke Zuzane Čaputovej či šéfovi špeciálnych prokurátorov Danielovi Lipšicovi.

Ľuboš Blaha je známym kritikom koaličnej vlády a jej politikov. Tentokrát si však zobral na paškál rozličné prepojenia, na ktoré prišli smeráci v snahe ukázať, že u nás sa nedejú veci len tak. Podpredseda strany v statuse ukazuje prstom najmä na hlavu nášho štátu a jej prepojenie s niektorými ľuďmi, s ktorými sa stýka. Prirodzene, neobišiel ani úhlavného nepriateľa, špeciálneho prokurátora Daniela Lipšica.

Viete, kto bol Čaputovej spolužiak na práve z rokov 91-96? Lipšic

Podľa Blamu musí Daniel Lipšic odstúpiť, a najlepšie ešte dnes. „Ten chlap je takou strašnou hanbou, že Urválek je v porovnaní s ním úplný neboráčik,“ píše v úvode statusu a dodáva, že Pčolinského oslobodenie znamená jedno – Lipšicova mafia polroka zbytočne mučila človeka, ktorý bol obeťou Lipšicovho vlastného klienta – Beňu. „Lipšic bol advokátom Borisa Beňu, udavača, ktorý si vymyslel obvinenie na Pčolinského, s plným vedomím Lipšica, budúceho šéfa špeciálnej prokuratúry.

Proti Pčolinskému svedčili aj gauner Makó a ďalší zločinci a mafiáni, ktorí sú prepojení s Mikulcom, Matovičom a inými vládnymi predstaviteľmi,“ začína s odkrývaním „prepletenca“ Blaha a dodáva: „Úplnou bombou je, že do toho bola zapletená aj hlava štátu – Čaputová. Jej vyjadrenia, ktorými spochybňuje generálnu prokuratúru, sú absolútne nepríčetné.“

Hlava štátu podľa podpredsedu Smeru-SD kope do Žilinku kvôli svojim väzbám na Lipšica. „A to je na žalobu, madam. To je na žalobu!“ varuje „žalobaba“ Blaha našu prezidentku. „Viete, kto prevzal obhajobu Beňu, keď sa stal Lipšic šéfom špeciálnej prokuratúry? Lipšicov kamoš Kubina. Viete, kto je Čaputovej právny poradca? Lipšicov kamoš Kubina. Viete, kto bol Čaputovej spolužiak na práve z rokov 91-96? Lipšic. Viete, kto sa stará o Čaputovej propagandu? Denník N. A kto sa stará o Lipšicovu propagandu? Tódová z N-ka. Všetko je to prepojené. Ovládli špeciálnu prokuratúru, ovládli médiá, ovládli štát. A teraz generálna prokuratúra chobotnici klepla po chápadlách,“ konštatuje Blaha, podľa ktorého takéto niečo nečakali, tak zúria.

Blaha ostro: Takto sa hlava štátu nespráva. Takto sa správa hlava mafie.

Kvôli špeciálnej prokuratúre zobrali nevinnému človeku polroka života

„Kým si mysleli, že Žilinka bude poslúchať, tak z neho robili hrdinu, ktorého chcel Kočner nechať zavraždiť. Odrazu je pre liberálne médiá ten najhorší. Len preto, že generálna prokuratúra chce spravodlivosť a nie Lipšicove politické gestapo. Ja sa len pýtam: ako môže Lipšic ostať naďalej vo svojej funkcii?!“ útočí Blaha na špeciálneho prokurátora opäť, pretože, podľa neho, kvôli špeciálnej prokuratúre bola zničená povesť slovenskej tajnej služby v zahraničí a tiež kvôli špeciálnej prokuratúre zobrali nevinnému človeku polroka života. „A čo je najstrašnejšie. Kvôli Lipšicovmu gestapu zomrel aj generál Milan Lučanský. Ten sa žiaľ svojho prepustenia na rozdiel od Pčolinského nedožil. Kto vráti život jemu?“ kladie zásadnú otázku Blaha, podľa ktorého sa im to celé rozpadlo.

„Dnes skončil Mikulcov hafánek Kovařík, ktorý sa snažil ochrániť systém nastrčených udavačov. A pôjdu ďalší. Na rade je Lipšic. Na rade je Čaputová. Na rade sú sprofanovaní sudcovia a prokurátori, ktorí boli do týchto mafiánskych praktík zapletení,“ naznačuje smerák akú očistu by urobil on, keby mohol. „Tódová bude teraz dva týždne prskať. Urobí pätnásť sexi rozhovorov s Lipšicom. O tom, aký je Aragorn a ako bojuje s Mordorom. Vyleje tonu špiny na Žilinku. Nepomôže. Už celé Slovensko vie, že Lipšic a Čaputová kryjú mafiu. A bojujú proti spravodlivosti,“ píše v závere podpredseda Smeru-SD Ľuboš Blaha, ktorý ešte dodáva: „Padni komu padni! Počujete, madam?“

Blaha: Lipšic ako hlava mafie to schytáva od Slovákov. Neveria mu a pýtajú sa, prečo už nesedí v base!

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info