HLAVNÝ DENNÍK
ZAHRANIČIE

Majú v Taliansku naozaj „neškodnú“ vakcínu len pre vyvolených?

Ilustračný obrázok © Shutterstock

Talianske médiá začali diskutovať o možnosti, že sa tamojšia elita očkuje falošnou vakcínou v snahe získať požadovaný covid certifikát. Uviedol Tsargrad.tv.

V Taliansku vypukol škandál po verejnom vyhlásení psychiatra Alessandra Meluzziho. Novinárom povedal o existencii istej falošnej vakcíny proti koronavírusu, ktorá je určená len pre VIP.

Karma je zdarma

Podľa portálu Leggo aj samotnému profesorovi ponúkli očkovanie vakcínou s placebo efektom, len aby získal potrebný covid certifikát. Ten to ale odmietol. Meluzzi svoje odmietnutie vysvetlil tým, že si nechcel „pokaziť karmu“.

Šokujúce VIDEO doktora Hodkinsona: Neriskujte svoj život a život svojho dieťaťa očkovaním!

Hrá talianska elita falošnú hru?

Podľa ruskej YouTube blogerky Jekateriny Kovalenkovej mali slová známeho talianskeho psychiatra účinok výbuchu skutočnej bomby. Talianske médiá začali vášnivo diskutovať o možnosti existencie falošnej vakcíny, ktorou sa údajne tajne očkuje tamojšia elita.

Na druhej strane, talianske zdroje zároveň pripomínajú, že Meluzzi spochybňoval covid pandémiu ešte pred začatím očkovacej kampane.

Tak či onak, sa už jeho verejné vyhlásenie rozšírilo po internete a stihlo na sociálnych sieťach vyvolať živú diskusiu medzi zástancami očkovania a jeho odporcami.

Lipták opäť šokuje: Tieto „vakcíny“ neboli vytvorené aby nás chránili pred pandémiou (VIDEO)

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info