HLAVNÝ DENNÍK
DENNÝ VÝBER SLOVENSKO

Blaha kričí: UŽ SLOVENSKO VSTÁVA, PUTÁ SI STRHÁVA!

Pozvánka na protest/ Zdroj: FB Ľ. Blaha

Súčasná nenávidená vláda opäť spravila podľa Ľuboša Blahu niečo, nad čím zostáva normálny rozum stáť. Koaliční politici sa vraj jednoducho rozhodli, že ten, kto nie je zaočkovaný si musí pri návšteve u lekára zaplatiť za test! Ak je TOTO pravda, poriadne nahnevaných ľudí bude dnes v uliciach ešte viac.

Covid blázinec dokonale opantal Slovensko. Naši politici stratili úplne súdnosť a ľudí rozdelili na dva tábory. Zaočkovaných, teda dobrých, a nezaočkovaných, tých zlých. A nielen to. Ako píše v statuse Ľuboš Blaha, bláznovstvo našich politikov zašlo už za pomyselnú červenú čiaru, lebo žiaden iný štát v Európe nezaviedol také drastické opatrenia proti nezaočkovaným ako naše Slovensko.

Hegerova vláda pre polovicu národa spoplatnila zdravotníctvo!

„Toto, s čím prišli teraz, je už naozaj koniec akejkoľvek ľudskosti! Najskôr nám zakázali cestovať, potom chodiť do reštaurácií a najnovšie nám berú aj bezplatnú zdravotnú starostlivosť! Kedy vyjsť do ulíc, ak nie teraz?“ pýta sa Blaha, ktorý je z toho, čo vymysleli naši vládni politici doslova zdesený. Aj preto to podľa svojich slov vysvetľuje ešte raz, a pomaly: „Hegerova vláda pre polovicu národa spoplatnila zdravotníctvo!“ Podpredseda smeru netají, že si pretiera oči – toto nemôže byť pravda.

„Starý Zajacov neoliberálny sen sa konečne naplnil. Zdravie je tovar a vy si zaň budete platiť. Už nie Zajacovu dvadsaťkorunáčku, čo by bolo necelé euro. Už pýtajú rovno päť eur,“ konštatuje Blaha a hneď to aj vysvetľuje: „Podľa nových opatrení musia nezaočkovaní ľudia absolvovať test, ak chcú ísť k všeobecnému lekárovi či k zubárovi. Bez neho vás neošetria.“

Blaha to opäť natrel koalícii: Kašlú na ľudí, pomáhajú bankám a veľkým západným korporáciám

Test stojí minimálne 5 eur, a presne to je suma, ktorú zaplatíte za každý odber krvi, za každú návštevu u zubára, za každú prehliadku u lekára. Inak vás ani nepustia dnu. „Pre chronických pacientov to znamená desiatky eur mesačne. Osobitne to zasiahne tých najzraniteľnejších, a teda seniorov, ktorí majú množstvo ochorení – tento štát ich chce poslať na mizinu,“ rozčuľuje sa veľký ochranca a zástanca práve našej najstaršej generácie. „Celý život tvrdo pracovali a budovali naše krásne Slovensko. A teraz ich sadistická vláda dostáva pred voľbu – vyhladovať alebo zomrieť. Jednoducho sa ich chcú zbaviť – surovo a kruto,“ doslova soptí Blaha, ktorému vraj píšu vydesení ľudia.

Preboha, kto ešte týchto šialencov a vlastizradcov bude voliť? Pýta sa Ľuboš Blaha

Preboha! Toto už hraničí so zločinom proti ľudskosti

„Mám takú a takú diagnózu a idem na odber krvi, to musím ísť predtým na test? Kde mám na to vziať peniaze? Chodím k lekárovi pravidelne! To neutiahnem!“ píšu vraj ľudia podpredsedovi Smeru-SD, podľa ktorého v týchto dňoch na Slovensku prebieha tichá privatizácia zdravia – ak nemáš prachy a nedáš zarobiť Pfizeru, naše zdravotníctvo nezaujímaš. „Si luza, odpad, čvarga, dezolát. Máš umrieť. Koľko preventívnych vyšetrení bude takto odložených? Koľko pacientov radšej nepôjde k lekárovi? Koľko ľudí zomrie iba preto, že sa štát na nich vykašľal? Preboha! Toto už hraničí so zločinom proti ľudskosti,“ rozčuľuje sa smerák, podľa ktorého štát odopiera bezplatné zdravotníctvo polovici obyvateľstva, ktorá poctivo platí odvody a dane.

Ľ. Blaha: Žiadna veda, žiadna medicína, žiadne zdravotné dôvody. Iba TEROR

„Opakujem – žiaden iný štát v EÚ nemá také šialené opatrenia proti nezaočkovaným: Hegerova vláda sa vyžíva v tom, ako im ubližuje. Ako keď malý fagan z osady trhá žabám nohy a rehlí sa, ako trpia. Toto musí skončiť. Dajme tých sadistov dole a postavme pred súd,“ vyzýva podpredseda Smeru-SD, podľa ktorého kým tam súčasná vlád bude mať Lipšicov a Čaputové, spravodlivosť nikdy nezvíťazí. Ani demokracia. Ani zákon.

„Musíme ich povaliť. Už zajtra môžeme ukázať, že Slovensko má plné zuby štátneho teroru. Je jedno, či ste zaočkovaní alebo nie – všetci sa musíme postaviť proti diskriminácii ľudí. Ide o slobodu, rovnosť a bratstvo!“ zvoláva doslova revolucionársky ľavičiar Ľuboš Blaha. „Dnes v Košiciach, priatelia. Poďme do ulíc! Príďte, prosím. My tam budeme! Od 11.00 na Alpínke na Ľavicovom dni. A potom o 16.00 na Hlavnej pred Ústavným súdom. UŽ SLOVENSKO VSTÁVA, PUTÁ SI STRHÁVA! Zachráňme spolu Slovensko! Kedy, ak nie teraz?“ končí svoj bojovne naladený status Ľuboš Blaha.

V Košiciach bude asi dusno. Na Smeru a protestujúcich sa chystajú provokatéri z OĽaNO (VIDEO)

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info