HLAVNÝ DENNÍK
DENNÝ VÝBER SLOVENSKO

Protestujúce Košice prasknú vo švíkoch!

Koláž redakcia zdroj: FB SMER SD PO/ FB Nahnevaní sympatizanti Róberta Fica/ FB Michaela Hornáčková

Ako avizoval Smer SD na svojich Facebookových stránkach,pred obrovským protivládnym protestom  bude organizovať aj oslavy Dňa ústavy SR a Dňa sociálnej demokracie, ktoré sú v ten istý deň 

Informáciu o oslavách priniesla napríklad stránka Prešovského kraja. Začiatok akcie je plánovaný na 11.00 a koniec na 15.00. Akcia by sa mala konať v rekreačnom areáli Alpinka pri Košiciach.

Podarilo sa nám zistiť, že vystúpi aj predseda strany Róbert Fico. Posledné akcie v Košickom kraji však odvolal kvôli zhoršenému zdravotnému stavu. Ako sám uviedol v poslednom videoblogu na Facebooku: „Necítim sa dobre“. Okrem neho sa očakávajú aj ďalší elitní predstavitelia strany a verejného života.

Taktiež sa nám podarilo zistiť, že Smer má poskytnúť občanom aj bohaté pohostenie. Samozrejmosťou má byť okrem politiky aj kultúrny program. Taktiež prenikli informácie, že ľudí majú zvážať autobusy z okolia. Očakáva sa, že títo ľudia podporia protest a presunú sa následne pred ústavný súd a Morový stĺp v centre metropoly východu o 16.00 hodine.

Ďalší protest má byť na Dolnej bráne, ktorý neorganizujú politické strany, ale občianski aktivisti. Začať sa má o 15.00 hodine. Tento protest však už podporili viaceré politické frakcie, ale aj relevantné politické subjekty. Medzi nimi je Republika a Život NS. Postupne sa pridávajú ďalšie. Ak skončí protest na Dolnej bráne o 16.00, tak je možné, že veľká časť nespokojných občanov podporí svojou účasťou protest, ktorí organizuje Smer.

Čo myslíte, ktorý z domácich miláčikov u Slovákov vedie? Aké percento ľudí má psa a aké mačku?

 

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info