HLAVNÝ DENNÍK
DENNÝ VÝBER SLOVENSKO

Fico: Lipšicov gang pripravuje zadržanie Zuriana a ďalších, ktorí odhalili manipulácie kajúcnikov

Robert Fico, Daniel Lipšic zdroj: Internet/koláž

Podľa Predsedu Roberta Fica koluje informácia, že v najbližších dňoch majú byť zadržaní Zurian, Kaľavský a Santusová. Dôvodom má byť to, že odhalili manipulácie s výpoveďami kajúcnikov a sú pre súčasní režim nebezpeční, tvrdí šéf Smeru.

Robert Fico na tlačovej konferencii uviedol, že disponuje informáciou, podľa ktorej sa chystá zadržanie dôležitých ľudí v kauzách manipulácií výpovedí takzvaných kajúcnikov.

Lipšicov gang likviduje nepohodlných

Fico na tlačovke uviedol:

„Objavila sa informácia, že sa pripravuje zajtra, pozajtra policajný zákrok, ktorý má smerovať voči známym osobám. Ja tie osoby pomenujem. Zurian (bývalý šéf NAKA), Kaľavský (bývalý šéf operatívcov NAKA) a Santusová (bývalá šéfka špeciálneho tímu ÚIS). Dúfam, že netreba tieto mená približovať.
Idú (súčasní držitelia moci – pozn. HD) tak ďaleko, že likvidujú ľudí, ktorí hovoria o manipuláciách s trestnými konaniami.

Lipšicov gang úraduje. Mikulec a Kovařík majú konať protiprávne. Píše vyšetrovateľka ústavným činiteľom

Tak to urobili aj s tými tromi, voči ktorým zasahoval Úrad inšpekčnej služby (ÚIS). Jedného chytili, Csabu Dömötöra. Ten sa rovno priznal, že vo všetkom klamal, lebo ho na to navádzali. Druhý ušiel, Petrov alias Tiger. Potom ho NAKA chytila po nejakom čase, v rozpore so zákonom ho nepredviedli pred sudcu, ktorý naňho vydal zatykač, ale si ho pripravovali. Ale ja verím, že od Petrova budeme počuť ešte všelijaké perly. No a tretí je Zeman, ktorý je takisto v zahraničí na úteku.

A oni idú ďalej. Oni začínajú likvidovať ľudí.

Pčolinského posadili do väzby, zbavili ho funkcie riaditeľa SIS. Zurianovi, bývalému šéfovi NAKA, vykopli ráno dvere. Potom si prišli pre Kaľavského, potom si prišli pre Szaba a tak ďalej. Myslia si, že takto sa dá riadiť štát?

Máme tu ľudí ako pani Santusová, vyšetrovateľka, ktorá má vyšetrovať prípady manipulácie, odvolajú ju z prípadu, robia jej zle. Viete, že napísala otvorený list ústavným činiteľom. A zrazu je vonku informácia, že ju majú zajtra alebo pozajtra zobrať a zadržať. To takto chcú zatvárať ústa ľuďom, toto myslia úplne vážne?“

Zastavme Lipšicov gang. 565 dní nezákonne väznený advokát vyzýva Žilinku, aby konal

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info