HLAVNÝ DENNÍK
SLOVENSKO

Šok! Chmelár skončil na svoju päťdesiatku v nemocnici. Ako vážne to je?

E. Chmelár
E. Chmelár v nemocnici. Zdroj: FB E. Chmelára

Chmelár začína svoj príspevok poďakovaním. Pripojil aj fotografiu seba na nemocničnom lôžku. Čo sa stalo?

„Vážení priatelia, ctené priateľky, od rána od vás dostávam neuveriteľné množstvo gratulácií, v ktorých mi jednak pripomínate, že ani mňa neobišli abrahámoviny a jednak mi želáte toľko krásnych vecí, že sa ich pokúsim všetky zahrnúť do svojich životných plánov. Najmä to zdravie sa stalo nečakane aktuálne,“ začína svoj príspevok politológ.

Cui prodest: Mainstream prijal od štátu státisíce na propagáciu očkovania, tvrdí Baránek

„Málokomu sa pošťastí, že sa na svoju päťdesiatku ocitne v nemocnici. Ja by som sa pri tejto príležitosti však nechcel sťažovať, ale čo najúprimnejšie poďakovať kolektívu lekárov a sestier Národného ústavu srdcových a cievnych chorôb za včasnú diagnózu, vysoko profesionálny a úspešný zákrok a príkladnú starostlivosť, vďaka ktorej si takto s vami môžem ešte písať. Prosím vás, nehaňte zdravotníkov, majú ťažkú a ušľachtilú prácu a ja som hrdý na také špičkové pracoviská na Slovensku ako je NÚSCH,“ vyzdvihuje prácu zdravotníkov bývalý vysokoškolský učiteľ.

Chmelár má odkaz aj pre svojich neprajníkov: „pre mojich neprajníkov mám zlú správu: chytil som druhý dych a chce sa mi žiť viac ako kedykoľvek predtým. Som vďačný za pevné priateľstvá, ktoré preveril čas, za zdravé deti a za všetky krásy života, ktoré ma napĺňajú. S týmto pocitom si s vami symbolicky pripíjam na ďalších 50 rokov, ktoré spolu strávime,“ napísal.

Na záver pripojil už len želanie pre svojich sledovateľov. „Zostaňte zdraví a opatrujte sa. Ešte raz vám ďakujem za priazeň,“ napísal.

Kolektív redakcie Hlavný denník praje Eduardovi Chmelárovi skoré uzdravenie!

Chmelár: Nepohodlné názory sú potláčané, nepohodlní ľudia sú umlčiavaní

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info