HLAVNÝ DENNÍK
SLOVENSKO

Smer plánuje zhromaždenie na Deň Ústavy: „My vás nenecháme zničiť Slovensko!“

Foto: FB/Smer
Opozičná strana Smer – sociálna demokracia chystá na Deň Ústavy 1. septembra protest pred Ústavným súdom v Košiciach. Na svojej oficiálnej stránke strana informovala, že pri rozklade štátu na všetkých jeho úrovniach nebude sedieť so založenými rukami.
Panuje tu chaos a zmätok
„My vás nenecháme zničiť Slovensko!“ proklamuje Smer na sociálnej sieti a vyzýva občanov aby sa pripojili k zhromaždeniu, ktoré plánuje v Košiciach na Deň Ústavy 1. septembra.

„Vláda porušuje základné ľudské práva a slobody, rozdeľuje spoločnosť a zneužíva trestné právo na boj s opozíciou,“ upozorňuje Smer. Opozičná strana tiež konštatuje, že pri riadení krajiny panuje chaos a zmätok, ktorý je dôsledkom nepripravenosti, nevzdelanosti a neschopnosti Hegeromatovičovej vlády.

Slováci sa cítia podvedení
Podľa Smeru-SD sa súčasná vládna koalícia zásadne odklonila od svojich predvolebných sľubov a preto sa drvivá väčšina občanov Slovenskej republiky právom cíti podvedená.
https://www.hlavnydennik.sk/2021/08/18/blaha-dvaja-vysinuti-neoliberali-chystaju-cenovy-armagedon/
„Priamo spred budovy Ústavného súdu v Košiciach chceme 1.9. o 16. hod. – na Deň Ústavy SR – nahlas, ale slušne vyslať odkaz vláde: My vás nenecháme zničiť Slovensko!“
Strana na čele s predsedom a expremiérom Robertom Ficom dlhodobo kritizuje vládnu koalíciu za nezvládnutie pandémie. Trestné stíhania v medializovaných kauzách považuje za zmanipulované a výhrady má takisto k finančnej politike ministra Matoviča.
https://www.hlavnydennik.sk/2021/08/19/lipsic-je-najbezcharakternejsi-clovek-akeho-som-za-30-rokov-v-politike-poznal-tvrdi-robert-fico/

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info