HLAVNÝ DENNÍK
DENNÝ VÝBER SLOVENSKO

Škandál: Bývalý europoslanec Boris Zala si mal v Južnej Afrike vydržiavať ľahké dievčatá!

Podľa smerákov si mal Boris Zala ešte ako europoslanec vydržiavať v Južnej Afrike ľahké dievčatá. Zdroj. FB / Boris Zala

Bývalý europoslanec Boris Zala má problémy, ktoré mu spôsobili jeho bývali stranícki kolegovia. Vytiahli naňho, že ešte ako poslanec europarlamentu si mal v Afrike platiť dievčatá! Zala obvinenia popiera.

Boris Zala bol nielen poslancom národnej rady a europarlamentu, ale aj zakladajúcim členom Smeru a dokonca jeho podpredsedom. V europarlamente pôsobil v rokoch 2009 až 2019. Tam bol aj podpredsedom Delegácie pre vzťahy s Juhoafrickou republikou a členom Výboru pre zahraničné veci. Ako informuje portál ereport.sk členovia Smeru naňho teraz vytiahli skutočné pikantnosti.

Zala údajne chodil a na kolenách prosil, aby bol súčasťou sociálnodemokratickej strany

Spúšťačom uverejnenia pikantností o Zalovi bol zrejme rozhovor, ktorý poskytol portálu aktuality.sk. Nelichotivo sa v ňom vyjadril o šéfovi Smeru Robertovi Ficov. „Nazval by som to tak, že už nikdy prvé ani druhé husle hrať nebude,“ uviedol Zala. Dodal, že trojnásobný premiér Fico sa nechal vo svojich politických krokoch inšpirovať maďarským premiérom Viktorom Orbánom.

Ficove plány však podľa Zalu nevychádzajú, pretože Smer sa vraj stal marginálnou a nepodstatnou politickou stranou na Slovensku. Zala sa poriadne oprel aj do Ficovho asi najvernejšieho kolegu Ľuboša Blahu. Materiály, ktoré vraj v minulosti predkladal, prirovnal Boris Zala k myšlienkam fašistického vodcu Talianska Benita Mussoliniho.

Bez Ficovho odobrenia Pellegrini v Smere nevyhrá, hovorí jeho spoluzakladateľ Boris Zala

Toto zrejme pobúrilo smerákov natoľko, že na neho vo vyhlásení vytiahli skutočné pikantnosti. Najskôr si zaspomínali na jeho začiatky v strane, keď mal vraj doslova na kolenách chodiť a prosiť, aby mohol byť pri vzniku novej sociálnodemokratickej strany.

„Potom, keď zistil, že treba makať, chodil po kolenách, aby sa mohol ako poslanec Európskeho parlamentu schovať v bruselských krčmách. Smer-SD ho dal síce na čelo kandidátky, no prekrúžkovali ho, čo len svedčilo o jeho politickej sile. Napriek tomu sa do europarlamentu dostal, čím mu Smer-SD zabezpečil mesačne desaťtisícové príjmy, ničnerobenie a dnes kráľovský európsky dôchodok (cca 2 500 eur),“ uviedol vo vyhlásení Smer.

Boris Zala o konšpirátoroch, diktátoroch a národe ktorý pre mnohých z nich nie je ten správny

V europarlamente bol vraj Zala slávny najmä dokonalou znalosťou bruselských pohostinstiev

Tým však ukázali, čo vlastne niektorí poslanci v Európskom parlamente robia. Trojnásobný premiér Robert Fico sa mal údajne v minulosti vyjadriť, že mu mali pri podpisovaní kandidátky do europarlamentu, kde bolo napísané Zalovo meno, radšej ruky dolámať. Boris Zala sa mal totiž podľa smerákov v kuloároch europarlamentu presláviť najmä dokonalou znalosťou bruselských pohostinstiev a pravidelnými návštevami jednej krajiny na juhu Afriky. Ako podpredseda Delegácie pre vzťahy s Juhoafrickou republikou chodil najmä sem. Tu si mal vďaka obrovským príjmom vydržiaval miestne dievčatá vykonávajúce najstaršie remeslo!

Boris Zala: Malo by nám tu byť vlastne veselo, máme za sebou rok paródií na vládnutie

Zrejme na tom niečo pravdy bude, pretože samotný Zala sa v minulosti netajil tým, že niekoľko jeho priateliek pochádzalo z Afriky. Starší muži tam vraj o frajerky núdzu nemajú. „Nesúvisí to, akoby si niekto pomyslel, s peniazmi. Ono to súvisí s tým, že pre juhoafrické ženy je starší muž atraktívny tým, že má určitý sociálny status, je niekým, a tá žena sa pri ňom cíti ako veľmi dôležitá a významná, ak sa o ňu starší muž zaujíma,“ priznal v rozhovore pre eReport.sk Boris Zala.

Boris Zala: „Zo slovenského „západníčenia“ trčí slama“

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info