HLAVNÝ DENNÍK
BULVÁR

Romana Tabak z OĽaNO sa fotí s mladým olympionikom iba v bikinách (FOTO)

Poslankyňa Romana Tabák OĽaNO / TASR

Bývalá tenistka a dnes poslankyňa OĽaNO Romana Tabak o sebe dáva vedieť čoraz častejšie. Ukážkovým príkladom bolo kúpanie sa v zakázaných vodách, čím sa dokonca pochválila na Instagrame. Tam nedávno zavesila fotku s olympionikom Samuelom Balážom, ktorému gratulovala len v čiernych bikinách, píše Pluska.

Na poslaneckej stoličke už na svoju tenisovú kariéru nemá čas. Tabak tedA aspoň podporuje slovenských športovcov vrátane olympionikov. Aspoň z jej Instagramu to má budiť taký dojem. Začiatkom roka sa napríklad posťažovala na podmienky, v akých trénujú slovenskí kanoisti.

„Nechcela som veriť, že naši najlepší kanoisti sa pripravujú v tak zlých podmienkach. Nemajú hygienické zariadenia, prezliekajú sa v kontajneroch. Sú to nedôstojné podmienky pre profesionálny šport,“ napísala k fotografii.

Tabák sa chválila kúpaním v chránenom potoku: Ako sa postaví k svojej poslankyni z OĽaNO Budaj?

Najnovšie kontroverzná poslankyňa, známa svojimi prešľapmi, podporila „strieborného“ kanoistu Samuela Baláža. reprezentuje Slovenskú republiku v kanoistike a zatiaľ to zvláda perfektne.

„Dnes to stačilo na striebro, Nemci sú v závere silní a predbehli nás. Striebro je však super. Boli to posledné preteky pred olympiádou v Tokiu a určite nás to motivovalo. Utvrdili sme sa v tom, že sme v špičke v K2 aj v K4. V príprave urobíme maximum pre to, aby sme v Tokiu dosiahli čo najlepší výsledok,“ uviedol pre TASR Samuel Baláž.

„Gratulujem,“ napísala poslankyňa OĽaNO k fotografii s mladým športovcom. Snímka na sociálnych sieťach však po pár hodinách zmizla. V ruke pritom držala jeho medailu a na sebe mala iba čierne bikini.

Tabák opäť perlila: „Jebavý Roman! V zahraničí našťastie Džebavý,“ robila si švandu z exkolegovho mena

 

 

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info