Spolužiak Matoviča je zločinec. Nesedí v base, ale kupuje si v Prahe Ferrari
10 | 08 | 2021 I Ondrej Štefik

Milionár Suchoba, ktorý dohadoval štátne zákazky na informačné systémy, ktorých dodávateľom bola jeho firma Allexis, spravil štátu škodu minimálne za 42 miliónov eur. Momentálne nesedí v base, lebo sa stal kajúcnik, ale užíva život boháča v Prahe.


Kajúcnik Suchoba, ktorý je namočený až po uši vo viacerých kauzách obdivoval v Prahe najnovšie Ferarri. Suchoba je obvinený vo viacerých policajných kauzách Mýtnik, Očistec, v Kočnerovej Threeme sa spomína ako človek, ktorý vybaví dane za úplatky. Vypátral ho Interpol na medzinárodný zatykač, keďže sa ukrýval v Spojených arabských emirátoch. Po ťarche dôkazov priznal svoje skutky a stal sa pravdepodobne súčasťou výpovedí, ktoré mali byť realizované na objednávku voči momentálnej politickej opozícii.
Poslanec Eštok z Hlasu nenechal na dezolátnom systéme a ich kajúcnikovi ani nitku suchú

O jeho užívaní písal aj poslanec NRSR Matuš Šutaj Eštok (Hlas SD) na Facebooku.  Podľa neho si Suchoba vyberal v Prahe Ferrari. „Po Makóovi je Michal Suchoba ďalší z radu zločincov blízkych Igorovi Matovičovi, ktorí vypovedajú všetko čo im povedia na jeho oponentov. Suchoba ja majiteľom IT firmy Alexis a Matovičov spolužiak z vysokej školy," prezradil poslanec Hlasu.

Eštok rozhorčene pokračuje: „Zatiaľ čo všetkým ostatným obvineným rozkoplo ráno o štvrtej dvere policajné komando, Suchoba má od začiatku privilégiá. Ako jedinému mu bolo umožnené vypovedať telemostom z Dubaja, kde si užíva nepredstaviteľný luxus. Potom sa láskavo vrátil vypovedať aj na Slovensko, ale dal si podmienku, že naďalej sa môže voľne pohybovať, robiť kšefty a lietať si po svete."

Pán Matovič, nefacká vás hanba? Pozrite si toto VIDEO z roku 2018 a možno zmeníte názor. Alebo nie?
Protesty, ktoré sa konali vlani v októbri aj novembri, boli oveľa ostrejšie ako súčasné po uvoľnení prísnych pandemických opatrení. Za tie vlaňajšie si protestujúci vyslúžili pomenovanie „opice“ či „dezoláti“, ktoré im „prischlo“ aj teraz. Igor... Čítať ďalej
08 | 08 | 2021 | Jozef Uhlarik

Kajúcnik znie viac sexy, vždy však ide o zločinca

Poslanec parlamentu ďalej vo svojom statuse píše: „Jeho firma Alexis rokuje o nových miliónových biznisoch. Michal Suchoba nie je kajúcnik, ale zločinec. Je podozrivý, že okrádal štát o milióny eur na podvodoch s DPH a sám tieto podvody vymýšľal a organizoval."

„Ale je to Matovičov spolužiak a ochotný prisluhovač, tak ho namiesto trestu čaká odmena. Včera si bol v Prahe vyberať nové Ferrari za niekoľko stotisíc eur. Ale verím, že ako ostatným zločincom aj jeho čas sa kráti…," dodal v závere Matúš Šutaj Eštok.

Poslanec Peter Pčolinský sa zahryzol do OĽANO ako buldog!
Poslanec Sme rodina Peter Pčolinský sa tvrdo stavia za väzobne stíhaného brata Vladimíra, exriaditeľa SIS. V koalícii to znova vrie. Podpredseda hnutia Sme rodina a poslanec NR SR útočí na vlastnú koalíciu. Motív jeho bohorovných útokov je... Čítať ďalej
07 | 08 | 2021 | Ondrej Štefik