HLAVNÝ DENNÍK
BULVÁR

Haciendy, autá, večierky s celebritami: Za Výbohov životný štýl by sa nehanbili ani hollywoodske hviezdy! (FOTO)

Miroslav Výboh / Facebook (Andrea Hitkova)

Za jeho dom na bratislavskom Slavíne by sa nemuseli hanbiť ani hollywoodske hviezdy! Niekdajší obchodník so zbraňami Miroslav Výboh sa o obvinení z prijatia úplatku údajne dozvedel z médií, píše Pluska.

Podnikateľ Výboh si užíval život ako filmová hviezda. Zbierka modelov Ferrari, staré vzácne, ale aj najnovšie luxusné autá, obrovská vila na Slavíne, blízke väzby s najvyššími vládnymi činiteľmi či večierky s celebritami. Neraz mu dokonca prischla prezývka „mecenáš Smeru“ a spojenie s touto dnes už opozičnou stranou je nevyvrátiteľné.

Dnes má však na krku obvinenie pre obzvlášť závažný zločin prijímania úplatku, čo sa údajne dozvedel zo slovenských médií. NAKA v rámci akcie Mýtnik III obvinila okrem neho aj ďalších osem osôb podozrivých z trestného konania. Výboh však obvinenia odmieta.

„Nateraz však môžem povedať, že obvinenie, ktoré v priebehu dňa prevzal môj právny zástupca, jednoznačne odmietam ako nepodložené, vykonštruované, nepravdivé a vymyslené,“ dušuje sa. Otázkou už len zostáva, kedy a či vôbec sa Výboh vráti zo zahraničia, kde momentálne pôsobí a dostaví sa na výsluh.

Pluska

Z Kočnerových zašifrovaných správ sú pomery zjavné: „Posledný, koho Výboh oj**e, bude Fico“

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info