Návšteva pápeža môže byť aj pre zaočkovaných seniorov druhou „atómovkou“, varuje Matovičova sestra Belicová
03 | 08 | 2021 I Jozef Uhlarik

Očkovací teror prekáža aj Zuzane Belicovej, sestre Igora Matoviča. Tá sa však na celú záležitosť pozrela z iného, zato dosť vážneho uhla pohľadu.


Vláda a odborníci nás neustále presviedčajú, že byť zaočkovaný je sloboda a má to byť výhoda pre všetkých, ktorí tento akt podstúpia. Fakt, že vírus môžu prenášať aj zaočkovaní sa nielenže bagatelizuje, ale robí sa tým nátlak na nezaočkovaných, že ak ho dostanú, budú mať horší priebeh. Áno, dostanú ho, no môže sa tak stať i od zaočkovaného!!! A práve na tento „detail“ sa Zuzana Belicová v statuse zamerala.
Zaočkovaný bez príznakov môže roznášať vírus s úplným požehnaním politikov?

„Politici a cez nich z našich daní platené médiá nás intenzívne už dosť dlho „strašia“ delta variantom vírusu. Denne od nich počúvame reči o tom, aká bude kvôli delte ťažká jeseň, ako ochorejú všetci nezaočkovaní a mnohí chorobe podľahnú. No nevidím ich apelovať na zaočkovaných, aby po návrate zo zahraničia zostali dobrovoľne v karanténe a išli sa dať pretestovať, keďže nákazu delta variantou môžu roznášať rovnakou mierou,“ konštatuje úplne logicky v úvode statusu sestra Igora Matoviča, ktorá sa vzápätí kompetentných celkom nepríjemne pýta: „Prečo majú karanténu absolvovať len nezaočkovaní? Zaočkovaný bez príznakov môže teda roznášať vírus s úplným požehnaním politikov? Dobre to chápem?“„Určite ste si všimli, že o sebe často nepíšem súkromné veci, no vzhľadom aj na to, že mám absolvovanú skúšku z epidemiológie a infektológie, ale hlavne pri použití „sedliackeho rozumu“ nechápem, prečo sa teda politici rozhodli práve na jeseň organizovať mega akciu návštevu pápeža, keď na jeseň čakajú „pohromu“. Účasť veriacich, hlavne z radov seniorov, sa pritom očakáva v stovkách tisíc. To tu niekomu úplne preskočilo?“ kladie Zuzana Beliová ďalšiu hodne nepríjemnú otázku. „Pravdepodobne mala návšteva pápeža najohrozenejšiu skupinu - seniorov motivovať k zaočkovaniu, keďže pre vstup je podmienka plná zaočkovanosť. No mám obavu, aby sa z tejto hromadnej akcie zaočkovaných seniorov nestala len druhá „atómovka“, končí svoj zaujímavý status Zuzana Belicová, ktorá je sestrou strojcu našej prvej atómovej bomby v podobe celoplošných testov Igora Matoviča.

Návštevu pápeža zneužili politici na ešte väčší rozkol medzi ľuďmi, aj medzi kresťanmi, hnevá sa Matovičova sestra Belicová
Návšteva pápeža Františka na Slovensku bude opäť veľkou vecou pre našich veriacich. Žiaľ, ale len pre tých zaočkovaných. Ostatní sú opäť zaradení medzi tých, ktorí sú nežiadúci. S kritikou „odstaviť“ nezaočkovaných kresťanov od účasti na návšteve... Čítať ďalej
21 | 07 | 2021 | Jozef Uhlarik