HLAVNÝ DENNÍK
SLOVENSKO

Neuveriteľné: Žena mlátila svojho manžela päsťami po celom tele, kopala ho a vyhrážala sa mu zabitím

Žena svojho manžela bila po celom tele, kopala ho a vyhrážala sa mu zabitím. Ilustračné foto: facebook.com

Chlap nemusí byť „iba“ pod papučou, ale dokonca môže byť svojou ženou aj týraný. Svoje by o tom vedel dlho rozprávať muž, o ktorom informuje trenčianska krajská polícia. Jeho žena sa na ňom bitkou a vyhrážkami vyvršovala celé štyri roky.

Prípady, keď žena týra svojho manžela, sú síce ojedinelé, no keď sa to už stane, tak to stojí za to. Tomu, čo robila 41-ročná žena svojmu 44-ročnému manželovi, sa dá iba ťažko uveriť. Veď kto by sa nechal biť od svojej „nežnejšej“ polovičky? Ako dokumentuje status trenčianskej krajskej polície, v Považskej Bystrici sa to dialo minimálne štyri roky.

„Milujúca“ manželka môže ísť do basy až na pätnásť rokov

Podľa doterajších zistení polície mala 41-ročná žena v mieste spoločného bydliska v čase od jesene roku 2017 do súčasnosti opakovane pod vplyvom alkoholu napádať svojho manžela. „Mala ho biť po celom tele, po tvári a hlave. Agresívna žena ho mala kopať a udierať päsťami. Popri tom sa mu mala vyhrážať zabitím. Poškodený sa vzhľadom na svoju fyzickú konštrukciu a zdravotný stav nevedel účinne brániť,“ konštatuje v statuse polícia. K ostatnému útoku podľa nej došlo v posledný júlový týždeň.

„Žena mala fyzicky napadnúť svojho manžela a následne vyhodiť pred dvere ich bytu. Tam napadnutý muž ležal až do príchodu polície. Vyšetrovateľ odboru kriminálnej polície z Považskej Bystrice vzniesol obvinenie 41-ročnej žene zo zločinu týranie blízkej osoby a zverenej osoby a zároveň spracoval návrh na jej väzobné stíhanie. O tom, či bude stíhaná väzobne, rozhodne súd,“ uvádza sa v stanovisku polície. Za uvedený skutok hrozí obvinenej v prípade dokázania viny väzenie na sedem až pätnásť rokov.

Desať rokov za mrežami! Taký trest si vypočul krutý Marek za týranie a bitie synčeka Martinka

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info