HLAVNÝ DENNÍK
DENNÝ VÝBER SLOVENSKO

Mesík: už sa neviem dočkať septembrových masových dožinkov vládnej zhovadilosti

Juraj Mesík / Fotokoláž (via TASR)

Americký Center for Disease Control analyzuje vypuknutie epidémie Covidu v okrese Barnstable v štáte Massachusets. Ten má 220 000 obyvateľov a epidémia vypukla v júli pri zaočkovaných 69% obyvateľov okresu. K vzplanutiu došlo po letných hromadných akciách. Mesík sa pýta, ktorý génius sem zavolal na jeseň pápeža.

„Ktorý karpatský génius to sem pozval na návštevu pápeža a chystá sa s ním organizovať masové zhromaždenia pre vakcinovaných uprostred pandémie?“ pýta sa Mesík rovno a zostra hneď v úvode svojho príspevku.

„Kto to tu rozdáva veriacim Sv. Pfizera „vakcinačné pasy“ – sladkú ilúziu, že ich majitelia sú nevinné ovečky a nešíria vírus?“ naráža na ďalšie nezmyselné nariadenie našej vlády a odborníkov Mesík. „Koľko ton bludov tu popísala Pfizerjugend v KP vládou kontrahovaných denníkoch o ochrane obyvateľstva pred epidémiou vakcináciami? Pamätáte ešte heslo „Vakcína je sloboda“?“ pýta sa MUDr. Mesík.

Objemová bomba! Mega kšeft storočia pod záštitou únie

„Včera vyšla čerstvá analýza amerického Center for Disease Control (to je čosi ako tunajší „mikasovci“). Správa analyzuje vypuknutie epidémie v okrese Barnstable v štáte Massachusets (pobrežný okres v ktorom je Cape Cod, cca 220 000 obyvateľov) počas tohoto júla. V danom čase tam bolo zaočkovaných 69% obyvateľov,“ opisuje analytik.

Následne informuje, že k vzplanutiu epidémie došlo po letných hromadných akciách.

Pridáva aj ďalšie dáta: „Zo 469 prípadov nákazy bolo 74% u „plne vakcinovaných“ (teda takých, čo dostali zatiaľ dve dávky Pfizera alebo Moderny resp. jednu J and J). 79% nakazených ochorelo a malo príznaky. Z 5 hospitalizovaných boli 4 plne vakcinovaní.“

„Ešte nie je ani august a už sa neviem dočkať septembrových masových dožinkov vládnej zhovadilosti,“ dodal analytik. „Dúfam, že do návštevy pápeža ešte vydajú veľa-veľa „vakcinačných pasov“ všetkým veriacim v Sv. Pfizera,“ uzavrel Mesík svoj príspevok.

Samozrejme nechýba ani výňatok zo štúdie a graf.

MUDr. Piják: Tí diletanti nevedia ani pomenovať, o akú fázu klinického skúšania sa jedná

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info