HLAVNÝ DENNÍK
DENNÝ VÝBER NÁZORY

Nikita Slovák: na demonštrácie Za slušné Slovensko chodili krásni a zdvorilí ľudia. Dnes zberba.

Nikita Slovák, Zdroj: Facebook N. Slováka

Nikita Slovák, ktorého pánboh potrestal strašným menom, pretože Slovákov z duše nenávidí, sa zas prihlásil o slovo. „Revolúcia za čo vlastne? Aby sme prestali používať slovo covid? Aby sme ľudí nechali zdochnúť na ulici? Tri zuby na 5 ľudí, dych páchnuci chľastom, vulgárnosť a konflikty. Zberba si prišla udrieť,“ opisuje demonštrantov.

Lovci mamutov verzus krásni ľudia

Režisér nazval svoje dielko: „Lovci mamutov v Bratislave alebo za toto by mal minister vnútra odstúpiť“.

„Bol som na všetkých demonštráciách Za slušné Slovensko. Hrdí na mladých krásnych ľudí s deťmi na pleciach. Dôchodcov, opatrných ale pevných, už nemohli sedieť doma. Celý ten zdvorily dav, ktorý urobil cestu každému kočíku, každému chodcovi, čo sa niekam ponáhľal. 60 tisíc krásnych ľudí bez jediného konfliktu, ozajstní vlastenci, bojujúci za lepšiu vlasť,“ nešetrí superlatívmi Slovák na opis demonštrantov ku ktorým sa pripájal aj on sám.

Oliver Andrásy Maigovi: Ibinko, revolúciu si organizuj doma, v Mali. Maigova odpoveď stála za to.

Dnes podľa Slováka úradujú bezzubí ožrani

„Ale pár mesiacov tu straší druhá zmena. Revolúcia za čo vlastne? Aby sme prestali používať slovo covid? Aby sme ľudí nechali zdochnúť na ulici?“ zjednodušuje režisér. „Tri zuby na 5 ľudí, dych páchnuci chľastom, vulgárnosť a konflikty. Zberba si prišla udrieť,“ opisuje demonštrantov, ktorí bojujú proti šikane vlády.

„Nás bolo 60 tisíc a ľudia sa usmievali. Týchto je tisícka a bojí sa celá Bratislava, mamičky s deťmi, ktorým popľuvali autá, motorkár v prilbe, ktorého stiahli z motorky a chceli zbiť. A to všetko za smerácke prachy, aby ten najhnusnejší mafián nešiel do basy,“ píše Slovák a asi nechtiac odhaľuje platené pozadie protestov Za slušné Slovensko. Dedukuje totiž, že aj týchto demonštrantov niekto platí.

Vypustili zvery zo ZOO?

„Čo bude po tomto? Budú nás lynčovat, alebo iba rabovať obchody?“ pýta sa. „Dnes je deň otvorených dverí v ZOO, deň kedy vypustili zvery. A policajní predstavitelia tvrdia, že nevedia bandu blokujúcu dopravu a život v Bratislave rozoznať od turistov,“ sťažuje sa režisér.

„Zradkyňa!“ Kričal rozvášnený dav na Zuzanu Čaputovú pred Prezidentským palácom (VIDEÁ)

„Ale to aj my, pán minister vnútra. Ani my vás nevieme rozoznať od turistu. Tak odstúpte a nechajte to robiť niekoho, kto chce chrániť zdravie, život a majetky občanov,“ ukončil svoj príspevok Nikita Slovák.

Kto chce psa biť, palicu si nájde

Hmmm… ruku by som dala do ohňa, že pán režisér schvaľoval protesty hnutia Black lives matter. Tí plienili ulice a rabovali. Pretože boli nahnevaní. Tam to však bolo určite v poriadku. A určite schvaľoval aj nie úplne slušné a hlavne platené protesty v Bielorusku, proti Lukašenkovi.

Tu je to však samozrejme iné. Kto chce psa biť, palicu si nájde, však, pán Slovák?

Protest pri Prezidentskom paláci pokračuje,polícia prijala opatrenia

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info