HLAVNÝ DENNÍK
DENNÝ VÝBER SLOVENSKO

Soročinová sa pýta: akú úlohu má v skutočnosti zohrať návšteva pápeža na Slovensku?

Soročinová, Nagy
Monika Soročinová, Ernest Nagy, Zdroj: FB M. Soročinovej

„Som maximálne znechutená a nechápem akú úlohu má v skutočnosti zohrať návšteva pápeža na Slovenku. Odmeniť zaočkovaných za poslušnosť v jednej z najviac kresťanských republík v EU? Alebo “nezávisle namotivovať” ďalších?“ pýta sa Soročinová.

Len zaočkovaní?

„Minister pre očkovanie a aktívnu propagandu Lengvarský vyhlasuje, že s Františkom, ktorého titulujú ako pápež, sa budú môcť stretnúť LEN zaočkovaní ľudia,“ reprodukuje najnovšia správy nádejná politička.

Soročinová pripomína – pápež dal facku žene v dave

„Tak toto je naozaj sila. Lengvarský by sa skôr mal namiesto diskriminácie ľudí postarať o to, aby kresťania, ktorí sa prídu stretnúť s pápežom, neschytali jednu “za ucho” (ako minulého roku pani, ktorá možno chcela poprosiť pápeža Františka o modlitby za choré dieťa, alebo čokoľvek iné a namiesto toho ju s nenávistným pohľadom agresívne udrel,“ pripomína Soročinová nepríjemnú udalosť, ktorej zábery obleteli svojho času svet.

Ľ. Lintner: Vstup na omše len pre zaočkovaných? Popretie Kristovho učenia v jeho podstate

„Žena bola zjavne v zúfalom stave a úpenlivo čakala, kým k nej pápež podíde. Nech už by situácia bola akákoľvek, žiaden muž a detto pápež si za žiadnych okolností nemá čo dovoliť zdvihnúť ruku na ženu!“ vyjadruje pronárodná kandidátka svoj názor.

O čo ide pri návšteve v skutočnosti?

Soročinová následne pripomína, že bola vychovaná v kresťanskej rodine, v kresťanskom duchu a v súlade s kresťanskými tradíciami. „Aj som absolvovala všetky kresťanské sviatosti, ale čím ďalej, tým viac to vyzerá tak, že kresťanstvo a viera s cirkvou nemajú nič spoločné…“ hnevá sa bývalá kandidátka do NRSR.

„Som maximálne znechutená a nechápem, akú úlohu má v skutočnosti zohrať návšteva pápeža na Slovensku. Odmeniť zaočkovaných za poslušnosť v jednej z najviac kresťanských republík v EU? Alebo “nezávisle namotivovať” ďalších?“ kladie Soročinová zásadné otázky na záver.

Izrael sprístupnil náhradné materstvo mužom – gayom, teší sa progresívny teológ Prostredník

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info