HLAVNÝ DENNÍK
ZAHRANIČIE

Žena nechala fast food v špajze dva roky: Výsledok je šokujúci (VIDEO)

Ilustračné foto / Pixabay

Mladá Angličanka na sociálnej sieti TikTok zverejnila video, kde ukazuje experiment s jedlom z fastfoodu. V rámci pokusu ho nechala dva roky zavreté v špajze. Jedlo sa ani po dvoch rokoch nepokazilo, píše portál TN.

Máte radi jedlo z prevádzok rýchleho občerstvenia? Po tomto videu, ktoré zverejnila na sociálnej sieti TikTok dcéra nutričnej poradkyne, možno aj prestanete. Experiment dokazuje, že tieto jedlá sa nepokazia veľmi dlho. V skrinke špeciálne určenej na pokus má žena hneď niekoľko druhov jedál od sladkých šišiek až po slané hranolky, hamburgery a pizzu.

Všetko jedlo, ktoré je na videu zachytené, je podľa Angličanky niekoľko mesiacov až dva roky staré. Vyzerá pri tom, akoby nepodliehali žiadnemu rozkladu. „Tieto potraviny pravidelne konzumuje 80 percent obyvateľov Spojeného kráľovstva,“ napísala mladá žena z Essexu.

Médiá strašia a spoločnosť už chytá averziu na vedcov a odborníkov. (Ondrej Štefík)

Video na TikToku si získalo veľkú pozornosť. Videlo ho už niekoľko miliónov ľudí. Mnohí užívatelia sú šokovaní a video vo veľkom zdieľajú. Sama autorka videa uvádza niekoľko ďalších faktov a upozorňuje verejnosť, že v skutočnosti ani nevedia, čo jedia.

Chcete grilovačku s rodinou? Ako predjedlo si dajte vakcínu. Absurdná kampaň

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info