HLAVNÝ DENNÍK
DENNÝ VÝBER SLOVENSKO

MUDr. Šuch: Vážení štátni úradníci! Prestaňte ľudí manipulatívnymi technikami nútiť do očkovania, dosahujete opačný efekt!

Doktor Slavomír Šuch dáva cenné rady ako liečiť koronavírus doma a vyhnúť sa tak boju o život v nemocnici. Zdroj: FB / Slavomír Šuch

„Existencia krízového štábu a pandemickej komisie je stále nadbytočná. Dôverujme prirodzenému pudu sebazáchovy a zdravému úsudku nás všetkých.“ Citát MUDr. Slavomír Šuch

MUDr. Slavomír Šuch je lekár internej JIS a urgentného príjmu v nemocniciach Čadca a Trstená a na oddelení urgentného príjmu v Martine. Veľavravný odkaz nechal prostredníctvom sociálnej siete zo slnečného Talianska, ktoré je v rovnakej epidemiologickej situácii ako Slovensko. „Ale, s opačným prístupom štátu k vlastným obyvateľom aj turistom,“ píše.

MUDr. Šuch: Zrušte obmedzenia a k vírusu pristupujte ako ku chrípke. A začnite od zajtra!

Vážení štátni úradníci! 34 novozistených prípadov infekcie Covid v SR 21. 7. 2021

„Uvoľnite prosím všetky opatrenia, na úroveň dobrovoľného používania ROR podľa vlastného uváženia.

Prestaňte ľudí primitívnymi, prvoplánovými manipulatívnymi technikami nútiť do očkovania, dosahujete opačný efekt. Testujte len ľudí s príznakmi Covid-19 a to v zdravotníckych zariadeniach. Kontroly čohokoľvek, testy, očkovanie, atď. na hraniciach je pri aktuálnom stave výskytu korona vírusu na Slovensku a v okolitých štátoch neopodstatnené. Registrácia v E – hranici musí byť dobrovoľná a slúžiť pre obyvateľov v riziku, nie pre represiu občanov štátom,“ vysvetľuje na sociálnej sieti.

Baránek vyzýva ľud k protestom: Ide o arogantné podkopávanie samotných základov demokracie

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info