HLAVNÝ DENNÍK
SLOVENSKO

Píše sa úplne nová etapa segregácie obyvateľstva a vládneho teroru, konštatuje Matej Ko

Proti nezaočkovaným a neotestovaným chýba na našich hraniciach už iba natiahnuť ostnatý drôt. Ilustračné foto / Facebook (MMTC - WBCA - WMCW)

Ľudia v súčasnosti zažívajú na hraničných prechodoch rozličné príbehy. O jednom, hoci nie na hranici, ale na blízkom cyklochodníku, napísal na sociálnej sieti aj muž s profilom Matej Ko. Svedčí o tom, aký názor majú na celú vec niektorí „zainteresovaní“.

Šialenstvo uzavretia „menej frekventovaných“ hraničných prechodov sa už síce skončilo, iné bláznovstvo v ich blízkosti však pokračuje. „Pakáreň“ s preukazovaním sa o zaočkovaní či aspoň testom pri príchode na Slovensko totiž pokračuje. Zaujímavú príhodu v tejto súvislosti opísal v statuse aj Matej Ko.

Dúfam, že s týmito ch*jovinami nesúhlasíte. Odpoveď vojaka na hranici: Samozrejme, že nie

„Sníva sa mi a či bdiem? Práve som sa na cyklochodníku pri svojom bežnom okruhu z Karlovky do Wolfsthalu stretol na hranici s mladučkým vojakom, ktorý ma slušne upozornil, že keď sa budem vracať (teda asi o 10 min.), budem vyzvaný preukázať sa, či som očkovaný. Ak nie som, musím ísť do 14-dňovej karantény,“ začína status Matej- Dodáva, že mu otvorene povedal, že sme dobačovali k novej forme totality.

„On sa len pousmial a povedal, že tiež by sa radšej bicykloval. Pri odchode som sa ho opýtal: Dúfam, že s týmito ch*jovinami nesúhlasíte. Vojak na to: Samozrejme, že nie. Zabudol som sa ho ešte spýtať, či kebyže popri ňom prefičím späť a nič mu neukážem, či by začal strieľať.“

„Bicykel ani motorku totiž nemal, aby nebezpečné nakazené individuum dolapil. My skutočne žijeme Orwellove a Huxleyho romány (či predpovede). Píše sa úplne nová etapa segregácie obyvateľstva a vládneho teroru,“ konštatuje Matej Ko a na samý záver dodáva: „Vyjadrujem hlbokú solidaritu s takzvanými pendlermi a obyvateľmi v pohraničných oblastiach, ktorým tieto bezprecedentné, nedomyslené a nelogické obmedzenia reálne zasahujú do života.“

Protestujúci v Štúrove odkazujú Mikasovi: Nie si sudca, nie si prokurátor, nás do basy nezavrieš! (VIDEÁ)

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info